Pazar, Mart 7, 2021

Dave Portnoy Bitcoin Fiyatından Rahatsız !

Gün Trader Dave Portnoy Bitcoin Fiyatından Rahatsız - BTC'yi Bir Daha Asla Almayacağına Yemin Etti

Günlük trader Dave Portnoy, kripto para biriminin fiyatı sürekli olarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra, Bitcoin söz konusu olduğunda aptal olduğunu itiraf etti. Fiyatı 11.000 dolar civarındayken Bitcoinlerini panikle satmıştı ve şimdi kripto para birimini bir daha asla satın almayacağına söz verdi.

Bitcoin’i 11.000 Dolara Satmak Pişman Etti

Amerikan günlük traderı ve Barstool Sports blogunun kurucusu Dave Portnoy Perşembe günü yaptığı açıklamada, Bitcoin söz konusu olduğunda aptal olduğunu kabul etti ve kripto para birimini bir daha asla satın almayacağını söyledi.

Portnoy, ilk Bitcoin’ini 13 Ağustos 2020’de komşuları olan Winklevoss ikizlerinin evine gidip kripto para borsası Gemini’de nasıl Bitcoin satın alabileceklerini şahsen yürüttüklerinde satın aldı. Kripto para biriminin fiyatının 11.172 dolar civarında olduğu gün, Portnoy BTC’ye 200 bin dolar yatırım yaptı. Daha sonra iki kripto para birimi daha satın aldı.

Bununla birlikte, bazı kripto para birimlerinin fiyatı düştüğünde, Portnoy paniğe kapıldı ve kripto para biriminden tamamen çıktı.

Ardından Perşembe günü, Barstool Sports’un kurucusu, kripto para biriminin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak hızla yükselmeye devam ederken Bitcoin konusunda aptal olduğunu itiraf etti. “Bitcoin konusunda çok aptalım. En azından aptal olduğumu biliyorum, ”dedi ve ekledi :

” Bitcoin konusunda aptal olduğumu biliyorum Ama gemideki en fakir adam olmayı reddediyorum. Güverteyi temizlemeyeceğim.”

Çarşamba günü, Bitcoin fiyatı 51.000 $ işaretini aştı ve Portnoy, geçen yıl Ağustos ayında tüm Bitcoinlerini satma kararından şikayet ettiği bir video yaptı.

“Bitcoin düşmeyen tek şey. 51.000 dolar. Ağustos ayında 11.000’di. Yüce İsa.”

Daha sonra şu sonuca vardı: ” Asla bitcoin satın almam. Asla. Asla asla. Bununla ilgili hiçbir şeye inanmıyorum, ama bunun karlı olduğunu düşünüyorum ve bence yeterince buharla sonsuza kadar artmaya devam edebilir, ancak arkasındaki temel çöpü satın almıyorum.”

Portnoy, geçen yıl ağustos ayında satın aldığı BTC’yi 11.000 dolar civarında tutmuş olsaydı, yatırımı yaklaşık %412 artacaktı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 49,792.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22