Pazartesi, Nisan 19, 2021

Datça Belediyesi’nden Kripto Para: DatCoin

Kripto para alım – satımının en çok yaşandığı ülkelerden biri olan Türkiye’de Muğla’ya bağlı bir ilçe olan Datça Belediyesi yeni kripto para çıkartmaya hazırlanıyor. Resmi Twitter hesabından yaptıkları açıklamayla bunu duyuran Datça Belediyesi isim önerileri almaya da başladı. ”Datcoin” ismi açık ara önde ilerliyor.

Özellikle altcoinlerin gündemden düşmediği ve popülaritesini arttırdığı şu dönemde Datça Belediye’sinin bu adımının büyük yankı uyandıracağı düşünülüyor. Türkiye genelinde orta çaplı yankı uyandıran haber için reklam çalışmaları hazırlanıyor.

İşte o Tweet:

İşte bir kullanıcıdan Datcoin logosu:

Satışa çıkardıkları tweeti de NFT ile 6000$’a satan Datça Belediye’sinden kripto para ile ilgili yakın zamanda açıklama bekliyoruz. Haber şimdilik olumlu karşılandı.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Umut Can Şahin
  Umut Can Şahin, 2017 Yılında Bitcoin'i duymasıyla birlikte kripto para dünyasına merak sarmış ve bu alanda kendini geliştirmeyi amaç edinmiş, konuyla ilgili gruplarda moderatörlük yapmış ve kurucu üyeliğini üstlenmiştir. Bunlarla birlikte borsa ağırlıklı olmak üzere kripto para eğitimlerine devam etmekte ve çalışmalar yürütmektedir. 1 Nisan tarihinde Coin Otağ bünyesine yazar olarak katılmıştır. Mail ve İnstagram üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21