Çarşamba, Ocak 27, 2021

CryptoCamp Online, Sertifikalı ve Uygulamalı Kripto Para Eğitimi Başlıyor!

’’Bitcoin Nedir? Blockchain nedir? Kripto paralarda işlem yapmaya nereden, nasıl başlayabilirim? Bu alanda kendimi nasıl geliştirebilirim?…’’ ve benzeri sorulara cevap arayanlar için yoğunlaştırılmış, tamamen online, sertifikalı ve yeni nesil eğitim programı CryptoCamp 16-20 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Yoğunlaştırılmış programıyla, A’dan Z’ye interaktif blockchain ve kripto para eğitimi CryptoCamp, CryptoWomen Turkey & GlobalB işbirliği ve dijital varlık alım satım platformu Bitexen ana sponsorluğunda düzenleniyor.

CryptoCamp Eğitimi Ücretsiz Opsiyon da Sunuyor!

CryptoCamp eğitimine aynı zamanda ücretsiz katılım sağlamak mümkün: programa katılım için 2 seçenek sunuluyor. Dileyen katılımcılar eğitim ücreti olan 250 TL+KDV’yi direkt olarak ödeyebilir veya ana sponsor olan Bitexen platformunda ”cryptocamp” koduyla (veya sitede yer alan referans linkiyle) kayıt olup, 5 Exen Coin alarak ”ücretsiz” şekilde katılım sağlayabilir. 

Eğitim programı boyunca kripto paraların temelinden başlayarak blockchain teknolojilerinin kullanım alanlarına kadar değinilecek, teknik analiz derslerine yer verilecek, kripto para hukuku ve vergilendirmesi konu edinecek ve işlem yapabilmeye dair uygulamalı/interaktif derslerle kripto para dünyasının detayları işlenecek. CryptoCamp’te katılımcılar toplamda 5 gün, yaklaşık 40 saat boyunca kripto paralar ve blockchain teknolojisi alanında uzman akademisyenler ve sektörde tanınan profesyonellerden eğitim alacak. Programın eğitmenleri/konuşmacıları arasında Doç.Dr. Aysel Gündoğdu, Erkan Öz, Emin Gün Sirer, İsmail Hakkı Polat, Turan Sert, Sima Baktaş, Devrim Danyal, Tansel Kaya, Altuğ İşler, Oytun Es, Ezel Saygın, Aytunç Yıldızlı, Hakkı Pehlivan, Doc.Dr. Hüseyin Üvet, Sedat Büyük, Agah Selim Sesli gibi isimler yer alacak.

Eğitim programı genel katılıma açık olarak, kripto paralar ve blockchain teknolojilerini öğrenmek isteyen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, sektörde iş arayışında olan, finansal okur-yazarlığını geliştirmek isteyen herkese yönelik olarak düzenleniyor.  Katılım için yalnızca 18 yaş sınırının olduğu programın başvurularınızı https://cryptocampturkey.com/ adresinden yapabilir, detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Eğitim Tarihi: 16-20 Aralık 2020

Başvuru: https://cryptocampturkey.com/

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34