Cronos (CRO) Destek Seviyesinden Tepki Alabilir mi?

CRO, trendin tersine dönmesine işaret edecek önemli bir destek seviyesinden sıçramakta. Bu nedenle yatırımcılar, CRO’nun hızlı bir toparlanma sürecinin ortaya çıkmasını bekleyebilir.
analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

CRO Sıçrama Oluşturabilecek mi?

CRO -24.02

CRO, 10 Şubat’tan bu yana kabaca 23% düştü ve şu anda üç günlük talep bölgesini aşağı yönlü deniyor. Belirtilen üç günlük talep bölgesi 0.31’dan 0.40 seviyesine kadar uzanıyor. İlginçtir ki, bu talep bölgesi, CRO’nun son üç ay içinde üç kez test ettiği ve üçlü dip formasyonuna yol açan 0.35 seviyesinde bir destek bariyeri bulunduruyor. Bu teknik formasyon, bir trendin tersine dönmesini öngörebilir. Bu da CRO’nun hızlı bir koşuya hazır olduğunu göstermekte. Ortaya çıkan yükseliş eğilimi muhtemelen CRO’nun  %22 yükseliş sağlayarak 0.43 direnç bariyerini tekrar test etmesini sağlayabilir.

Bu seviye belirtilen seviyelerde bir düzeltmenin kaçınılmaz olacağı ve bu seviyenin ötesinde bir hareketin sınırlandırılacağı noktadır. İlgilenen yatırımcılar bu hamleden yararlanmak için kendilerini konumlandırabilir ve 0.43 dolar seviyesinde kâr alımı yaptıktan sonra ikincil major direnç seviyesi olan 0,51 seviyelerine kadar yatırımlarını değerlendirebilirler.

Negatif Yönde Oluşum Sergilenir ise Beklenti Nasıl?

CRO 24..02

Üçlü dip formasyonu oluşumundan dolayı bu gelişme iyimser görünse de olumsuz senaryo için de hazırlıklı olmakta fayda var. Bitcoin fiyatı, Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaşa olumsuz tepki vermeye devam ederse CRO token da elbette etkilerini hissedecektir. Böyle bir durumda, yazının yazıldığı sırada 0,35 seviyelerinde işlem gören CRO’nun bu seviyeler altında dört saatlik bir mum kapanışı yapması halinde öncelikle 0,31 doları test etmek isteyecektir. Ardından 0,31 destek seviyesinin altına kapanacak bir mum, yükseliş tezini geçersiz kılacak ve daha derin bir düşüşe yol açacaktır. Bu senaryoda beklenti ise 0,22 dolar major destek seviyesini tekrar test ederek toplamda %28’lik bir düşüşe yol açması yönünde.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster