Son Gelişmeler

Cosmos, BAT, Tezos Fiyat Analizi: 18 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in 2-3 Eylül’deki fiyat düşüşü, kripto piyasasının geri kalanında dalgalanma etkisi yarattı. Altcoinler değer kaybetti ve bir altseason hakkındaki tüm konuşmalara rağmen dünyanın en büyük kripto para biriminin piyasanın geri kalanıyla güçlü bir korelasyon paylaşmaya devam ettiği argümanına ağırlık verdi. İlginç bir şekilde, söz konusu korelasyon, Bitcoin o zamandan beri iyi bir şekilde iyileşirken olduğu gibi tek tip olmadı, aynı şey Tezos, Cosmos gibi altcoinler için söylenemez. Basic Attention Token.

Tezos [XTZ]

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

CoinMarketCap’in listelerinde 16. sırada yer alan kripto para birimi Tezos, 2020’de iyi bir 2020 geçirdi ve XTZ, YTD’nin% 81 kazancına dikkat çekti. Bununla birlikte, 2019’un ikinci yarısındaki performansı ile karşılaştırıldığında, Tezos’un, özellikle kripto para birimi merdivenine önemli ölçüde düştüğü için, biraz yetersiz kaldığı söylenebilir.

Çoğu alts gibi, XTZ de düşmeden önce Ağustos ayının ilk yarısında katlanarak yükseldi. Bitcoin’in 2-3 Eylül’deki fiyat düşüşü bu değer kaybını daha da kötüleştirdi. Bununla birlikte, Bitcoin’in aksine, Tezos son 10 gün içinde aynı oranda yürüyüş yaptıktan sonra listelerde% 5’in üzerinde düştüğü için toparlanması tek tip olmadı.

XTZ’nin teknik göstergeleri, Parabolik SAR’ın noktalı belirteçleri fiyat mumlarının oldukça altındayken, MACD çizgisi, grafiklerde Sinyal çizgisiyle iç içe geçtiği için piyasanın düşüşünü vurguladı.

XTZ, bir Fransız yatırım bankasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı seçti Tezos, Merkez Bankası Dijital Para Birimi üzerindeki deneyi için.

Cosmos [ATOM]

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

Basında 21. sırada yer alan kripto para birimi Cosmos, Ağustos ayında olağanüstü derecede iyi performans gösteren birçok alttan biriydi. Bununla birlikte, diğerleri gibi, ATOM’un fiyat çizelgeleri, Bitcoin’in 10.100 $ ‘a düşmesiyle Cosmos ödülünü dengelemek için çok az şey yaparak düştü.

Tezos gibi, ATOM’un fiyat çizelgeleri, kripto para biriminin ilk toparlanmasının sürdürülemediğini gösterdi ve alt% 13,5 yürüyüşten sonra% 9,5’in üzerinde düştü.

Ayrıca, Bollinger Bantlarının ağzının volatiliteyi azaltma işareti olarak daraldığı gözlemlenirken, Awesome Oscillator piyasadaki düşüş momentumunu vurguladı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Diğerleri gibi, Brave Browser’ın yerel kripto BAT’ı da Ağustos’taki iyi performansının ardından listelerde düştü ve daha sonra Bitcoin’in Eylül ayı başlarında düşüşü oldu. Diğer alts gibi, BAT’ın toparlanması da uzun sürmedi, kripto para birimi geçtiğimiz hafta yazı yazarken% 8’in üzerinde düştü.

Grafiklerdeki sürekli yukarı doğru hareketin eksikliği, BAT’ın göstergeleri tarafından vurgulandı, çünkü Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine yaklaşırken Chaikin Para Akışı, yakın zamandaki bir artışa rağmen hala sıfırın çok altındaydı – sermaye çıkışlarının daha büyük olduğunun bir işareti sermaye girişlerinden daha fazla.

BAT, geçtiğimiz günlerde PayBito’nun BAT’ın kendi platformunda listelenecek yeni kripto varlıklardan biri olacağını açıklamasının ardından haberlerde yer aldı.

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!