CoinEx C-Box: Eğlenceli ve Gizemli Kripto Para Kutusu Paylaşın ve Tavsiye Komisyonu Kazanın

CoinEx, 21 Nisan 2023 itibariyle hem web sitesinde hem de uygulamada kullanılabilen C-Box’ı piyasa sundu. C-Box, paylaşılabilen eğlenceli bir gizemli kripto para kutusudur. CoinEx’te kullanıcılar C-Box ile aynı anda bir veya birden fazla arkadaşına kripto gönderebilir ve henüz CoinEx hesabı olmayanlar bile hiçbir ücret ödemeden C-Box’a sahip olabilir.

Ayrıca, bir kullanıcı CoinEx’te hesabı olmayan bir arkadaşına bir C-Box gönderirse ve ardından C-Box’ı teslim almak için kullanılan e-posta adresiyle bir hesap açarsa kullanıcı aynı zamanda arkadaşının işlem ücretlerinden tavsiye komisyonu kazanabilir.


Peki C-Box’ı nasıl oluşturup gönderiyoruz? Web sitesi kullanıcıları için talimatlara aşağıdadır:

I. Oturum açın ve C-Box’ı bulun

1. CoinEx web sitesini ziyaret edin, hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşedeki [Hesap] bölümünün altından [C-Box] öğesini seçin.

 

2. C-Box sayfasında [C-Box Gönder] öğesini bulun.

II. C-Box Gönder

1. C-Box türünü seçin

İlk olarak, göndereceğiniz C-Box türünü seçmeniz gerekir. Şu anda CoinEx, [Normal C-Box] ve [Kod ile C-Box] sunmaktadır:

[Normal C-Box]: Arkadaşınızın, paylaştığınız bağlantı aracılığıyla kripto parayı teslim almak için bağlı e-posta adresini girmesi gerekecektir.

[Kod ile C-Box]: Arkadaşınızın, C-Box sayfasında kripto parayı teslim almak için önceden ayarlanmış kodu girmesi gerekecektir.

2. Gönderilecek miktarı seçin
Ardından, C-Box’ın miktarı olarak [Rastgele] veya [Sabit Miktarda] seçeneklerinden birini seçmeniz gerekecek:
[Rastgele Miktarda]: Her hesaba rastgele bir miktarda
[Sabit miktarda]: Her hesaba aynı miktarda

3. Ayarları girin
Miktar belirlendikten sonra coin/token, değer, miktar, önceden ayarlanan kod (yalnızca kol ile C-Box gönderimi için gereklidir), dilek ve C-Box temasını seçmelisiniz.

4. Ayarları onaylayın
Ayarları girdikten sonra, toplam değeri onaylamanız ve [C-Box Oluştur]’a tıklamanız gerekir.

III. Güvenlik doğrulaması

1. Güvenlik nedeniyle, bir C-Box göndermeden önce güvenlik doğrulaması gereklidir. E-posta doğrulama kodunu ve TOTP kodunu (veya hesap bir telefon numarasına bağlıysa SMS kodunu) girdikten sonra bir sonraki adıma geçmek için [Onayla]’ya tıklamalısınız.
2. Güvenlik doğrulaması onaylandıktan sonra C-Box paylaşım sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada, C-Box’ı arkadaşlarınıza göndermek için [Görüntüyü İndir] veya [Kodu Kopyala]’ya (Normal C-Box için [Bağlantıyı Kopyala]) seçeneğine tıklayabilirsiniz.

IV. Gönderim kayıtlarını görüntüle

Gönderim kayıtlarını görüntülemek için C-Box sayfasına gidip sağ üst köşedeki [Geçmiş] seçeneğine tıklayabilirsiniz.


Kullanıcılar, C-Box’ların 48 saat süreyle geçerli olduğunu ve süresi dolduğunda teslim alınmayan kripto paraların gönderenin hesabına iade edileceğini unutmamalıdır. Bu yüzden arkadaşlarınıza C-Box’ı hemen talep etmelerini hatırlattığınızdan emin olun. Ayrıca, Normal C-Box CoinEx’e kayıtlı olmayan herhangi bir e-posta adresi aracılığıyla teslim alınsa da teslim alanın C-Box’ı teslim aldıktan sonraki yedi gün içinde kaydolması gerekir; aksi takdirde, kriptolar gönderenin hesabına iade edilecektir.

Normal C-Box alırken arkadaşlarınızdan linke tıklamalarını veya görseldeki QR kodu okutarak CoinEx hesabınıza bağlı e-posta adresini girerek C-Box’ı hemen teslim almalarını isteyebilirsiniz. Kod ile C-Box için arkadaşlarınızın CoinEx web sitesinde oturum açması, C-Box sayfasına gitmesi ve C-Box’ı talep etmek için gönderdiğiniz kodu girmesi gerekir.

Eğlenceli kripto gizemli kutularını tek bir tıkla paylaşın ve işlem ücretlerinden tavsiye/davet komisyonu kazanın. C-Box’ın keyfini çıkarmak için arkadaşlarınızı şimdi davet edin!

CoinEx Hakkında

2017 yılında kurulan CoinEx, işlemleri kolaylaştırmaya adanmış bir küresel kripto para borsasıdır. Platform, 200’den fazla ülke ve bölgede 5 milyondan fazla kullanıcıya spot, marj ve vadeli işlemler, takaslar, otomatik piyasa yapıcı (AMM) ve finansal yönetim hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunmaktadır. Başlangıçta eşit ve saygılı bir kripto para birimi ortamı yaratma niyetiyle kurulan CoinEx, kripto para işlemlerini herkes için erişilebilir kılmak için kullanımı kolay ürünler ve hizmetler sunarak geleneksel finans engellerini ortadan kaldırmaya kendini adamıştır.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version