Coinbase’den Soğuk Cüzdana Yaklaşık 12 Bin Adet Bitcoin Transferi Tespit Edildi!

Bitcoin (BTC) 6
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter hesabından paylaşılan bir gönderiye göre Coinbase borsasından bir soğuk cüzdana 11.800 adet Bitcoin transferi yapıldığı tespit edildi.


Kurumsal yatırımcılar Bitcoin yatırımı yapmaya devam ediyor. Yakın zamanda ise bir Coinbase Pro hesabından soğuk cüzdana yüksek miktarda Bitcoin transferi yapıldığı tespit edildi. Kurumsal yatırımcıya ait hesaptan yaklaşık 12 Bin adet Bitcoin transferi yapıldı.

Bir iş adamının paylaştığı grafiğe göre, Blockchain verileri kısa süre önce yapılan 11.800 adet Bitcoin’in bir soğuk cüzdana çekildiğini gösteriyor. Çekimi yapılan Bitcoin fiyatı yaklaşık 670 milyon dolara denk geliyor.

Piyasadaki balinaları işaret eden WhaleAlert isimli Twitter hesabı da bu transferi doğruladı ve Twitter hesabından paylaştı.

Borsalardan Soğuk Cüzdana Bitcoin Transferi Ne Anlama Geliyor?

Yatırımcılar ellerindeki varlıkları soğuk cüzdanda saklayarak daha güvende kalmasını sağlıyor. Borsalardan alınan varlıklar soğuk cüzdanlara aktarılıyor.

Borsalardan Bitcoin’in soğuk cüzdana aktarılması ise üst düzey yatırımcıların -balinaların- Bitcoin’de yükseliş beklediği anlamına geliyor. En son Bitcoin madencilerinin de borsaya Bitcoin transferinde azalma görülmüştü. Bunun sonucu da yine madencilerin Bitcoin’de yükseliş beklediği anlamına geliyor.

 

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!