Cuma, Ocak 15, 2021

Coinbase’den ikinci duyuru: Bancor’da (BNT)% 100 artış

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Bancor‘un (BNT) fiyatının dünden bu yana yüzde 100 artmasına yardımcı oldu.

Coinbase dün, 0,92 dolardan işlem gören BNT’nin AAVE ve SNX ile birlikte Coinbase Pro’da listeleneceğini bildirdi. Bu haber ilk dakikalarda BNT’nin fiyatını yüzde 20 oranında etkilerken, Sonraki saatlerde fiyat yükselmeye devam etti.

Bugün Coinbase’den bir haber daha geldi. Hisse Senedi tarafından yapılan açıklamada borsa 01.00 civarı; AAVE, BNT ve SNX’in Coinbase.com ile iOS ve Android uygulamalarında da yer alacağı bildirildi. Bugün açıklanan açıklama BNT’deki fiyat artışını ateşledi. Tokenin fiyatı 1,85 dolara yükseldi. Dünden bu yana BNT’nin değer artışı yüzde 101’e ulaştı.

BNT’deki mevcut seviyeler en son Ağustos ayında görüldü. Akıllı sözleşme özelliklerine sahip herhangi bir blok zincirinde uygulanabilen bir zincir içi likidite protokolü olan Bancor’un Token BNT’si, Yaklaşık 170 milyon dolarlık piyasa değeri ile ilk 80 kripto para birimi arasında yer alıyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,005.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18