Coinbase, PayPal ile Kripto Satacak

coinbase-1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa kullanıcıları, PayPal kullanarak günlük 25.000 dolara kadar kripto satın alabilecekler.


PayPal hesabı olan Coinbase kullanıcıları artık borsa yoluyla kripto satın alabilecek. Coinbase’den bugün yapılan bir duyuruda, kripto borsası, ABD merkezli müşterilerinin PayPal hesaplarına bağlı banka kartları ve banka hesaplarını kullanarak kripto satın almalarına izin vereceğini söyledi.

Coinbase, hareketin birçok kullanıcının kripto alımlarını finanse etmek için otomatik takas odası ve banka havalelerini atlamasına izin vereceğini söyledi. Entegrasyonun, PayPal hesabı olan Coinbase kullanıcılarının banka hesabı bilgilerini veya kredi kartı numaralarını doğrudan borsaya eklemeden “anında kripto satın almalarına” izin vereceği bildiriliyor. Kullanıcılar, PayPal’dan ödeme yöntemlerini kullanarak günlük 25.000 dolara kadar kripto satın alabilecekler.

Yeni finansman özelliği şu anda yalnızca ABD’deki kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. Ancak borsa, önümüzdeki aylarda daha fazla ülkeye yayılacağını söyledi. 2021’in ilk çeyreği itibarıyla Coinbase, aylık 6,1 milyon aktif kullanıcısı olduğunu belirtti.

PayPal ise 2020’de 377 milyon toplam kullanıcı kaydetti. Hem Coinbase hem de PayPal, geçen yıl kripto alanına önemli bir giriş yapmıştı. Kripto borsası, bu ayın başlarında NASDAQ’ta doğrudan bir listeleme yoluyla halka açılmıştı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. mehmetyigitizgi_avatar
    2 hafta önce

    Müq

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!