Coinbase Başkanı “Kripto Para Birimleri Şu Anda Cep Telefonlarının İlk Günleriyle Karşılaştırılabilir”

Bitcoin BTC
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase başkanı ve baş işletme sorumlusu Emilie Choi, kripto paraların şu anki durumu sorulduğunda, cep telefonlarının ilk günleriyle karşılaştırılabilir olduğunu söyledi.

Kripto endüstrisi Bitcoin’in 2009’da piyasaya sürülmesinden bu yana uzun bir yol kat etti. Bununla birlikte Emilie Choi, kripto kullanımının daha kolay olması gerektiğini söyledi.

Choi, 13 Mayıs’taki bir röportajda, kriptonun geleceği ile ilgili herhangi bir önemli belirsizlik sorulduğunda “Bu, insanlar için en kullanıcı dostu deneyimleri nasıl yaratacağımızla ilgili.” dedi.

Biz bir tür kripto aşamasındayız, bu yüzden onu daha kullanışlı hale getirmeliyiz. Daha erişilebilir hale getirmeliyiz. Bazı kişilerin kenardan çekilip katılmaları için daha fazla yasal kesinliğe sahip olmamız gerekiyor.

Choi’nin yorumu, kripto paraları, tuşlu cep telefonlarına benzettiğini ortaya koyuyor. Öyle ki cep telefonlarına dokunmatik ekran, internet vs. gibi gelişmeler ortaya çıktıkça neredeyse tüm insanların hayatına girdi. Choi’nin kripto para düşüncesi de bu şekilde.

Choi ayrıca kriptodan “Şu anda çok fazla katılım görüyoruz, önümüzde sadece büyük bir fırsat varmış gibi hissediyoruz” diye bahsetti.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!