6 Büyük Kripto Paranın Coin Yorumları Temmuz 2019

1_3UNtfZrmEiv3XFKs_xaRcA
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coin Yorumları Temmuz 2019 – Kripto para piyasasının son haftalardaki durumu görüldüğü üzere iniş çıkışlarla dolu. Bu haberimizde sizlere , büyük şirketlerin bu konu üzerindeki fikirlerinden ve dalgalanmaların gidişatından bahsedeceğiz iyi okumalar!

Bitcoin Dolar (BTC / USD) Yorum

Coin Yorumları Temmuz 2019 – Bitcoin (BTC) fiyatı 28 Haziran ve 29 Haziran tarihlerinde 12.500 dolar seviyesinde bir direnç duvarına çarptı. Boğaların yükseliş eğilimine devam etmemesi kar rezervasyonunu çekti. Şu anda, Bitcoin (BTC) fiyatı yine 20 günlük EMA ‘ya düştü. Yukarı trendin devam etmesi gerekiyorsa; boğaların 10.740,35 – 9977,13 dolar seviyesindeki destek bölgesini savunması gerekecek. Bu bölgenin kırılması, fiyatı 50 günlük SMA ‘ya sürükleyebilir.

Coin Yorumları Temmuz 2019

Tavsiye vermeden önce, volatilite ‘nin sona ermesini bekliyoruz.

Ethereum Dolar (ETH / USD) Yorum

Coin Yorumları Temmuz 2019 – Ethereum (ETH) fiyatı 320.840 dolarlık genel direncine yaklaştı. Ancak üstündeki (UTC zaman dilimi) kapanamadı; bu nedenle önceki yorum içerisinde verilen alım yorumu tetiklenmedi. Ethereum (ETH) fiyatı 320.840 dolar seviyesinden geriledi ve 20 günlük EMA ‘ya geri döndü.

Eğer boğalar 20 günlük EMA ’yı savunmazlarsa, 50 günlük SMA ’ya bir adım atmaları olası. Bu kritik bir destek, çünkü Ethereum fiyatı bu yılın 18 Şubatından bu yana hala hayatta. Bu nedenle, Ethereum (ETH) fiyat seviyesini bu seviyede yakından izleyeceğiz ve eğer fiyat keskin bir şekilde yükselirse uzun pozisyon yorumu gelebilir. Artan yönde ise 320.840 dolar – 366 dolar arası bir bölge sert bir direnç göstermeye devam edecek.

Beklentimizin tersine, Ethereum dolar (ETH / USD) çifti 50 günlük SMA ‘nın altına düşerse, negatif olur. İlk destek seviyesi 225 dolar. Bu seviye kırılırsa, düzeltme 175 dolar seviyesine kadar uzayabilir.

Ripple Dolar (XRP / USD) Yorum

Coin Yorumları Haziran 2019 – Ripple (XRP) 20 günlük EMA ‘dan geri döndü ve simetrik üçgenin trend çizgisini düzeltti. Üçgenin arızası negatif bir işaret olacak ve Ripple fiyatı 0,6113 dolar seviyesinde bir hedefi olacak. Ancak, boğalar Ripple düşüşü 0.35660 dolar ve sonrasında 0.27795 dolar seviyesinden düşürmeye çalışacaklar.

20 günlük EMA gerilemeye başladı ve RSI orta noktanın altına düştü. Bu, en az direnç gösteren yolun olumsuz taraf olduğunu göstermektedir. Varsayımımızın tersine, eğer Ripple Dolar (XRP / USD) çifti üçgenin trend çizgisinden geri teperse; boğalar hareketli ortalamaları yükseltmeye ve üçgenin direnç çizgisinden tekrar çıkmaya çalışacaktır. Şu anki düzeyde yükseliş eğilimi bulamıyoruz.

Bitcoin Cash Dolar (BCH / USD) Coin Yorumları Temmuz 2019

Coin Yorumları Haziran 2019 – Bitcoin Cash (BCH), 29 ve 30 Haziran’daki 20 günlük EMA ’nın üzerinde devam edemedi. 30 Haziran’daki 50 günlük SMA ’nın altına düştü ve şu an 27 Haziran’ın en düşük Bitcoin Cash (BCH) fiyat seviyesi olan 383.30 dolar seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Destek devam ederse, boğalar yine 515.35 dolar seviyesine yükselen bir yükselişe yol açacak olan 450 dolar seviyesini ölçeklendirmeye çalışacaktır. Her iki hareketli ortalama da düzleşiyor ve RSI kısa vadede menzile bağlı hareketi gösteren orta noktanın altında.

Bitcoin Cash Fiyatı 383,30 dolar destek bulamazsa, kanalın destek hattında bir düşüş olması muhtemeldir. Alıcıların bu desteğe adım atmalarını bekliyoruz. Bitcoin Cash (BCH) Fiyat hareketini izleyeceğiz ve güçlü bir sıçrama bulursak uzun bir pozisyon yorumu gelecek.

Aksine, eğer ayılar Bitcoin Cash Dolar (BCH / USD) çiftini kanalın destek hattının altına batırırsa, eğilim negatife döner ve Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı 280 dolar seviyesine düşebilir.

Litecoin Dolar (LTC / USD) Yorum

Coin Yorumları Haziran 2019 – Litecoin (LTC) 50 günlük SMA’dan keskin bir şekilde sıçradı ve 29 Haziran’da kanalın direnç çizgisine ulaştı, ancak boğalar o çizgiden çıkamadı. Litecoin (LTC) Fiyatı 30 Haziran’da tersine döndü ve 20 günlük EMA’nın altına bir kez daha düştü.

20 günlük EMA düzleşti ve RSI merkezin hemen altında. Bu, yakın vadede bir konsolidasyona işaret ediyor. Litecoin Dolar (LTC / USD) fiyatı önümüzdeki birkaç gün için 111 ile 141 dolar arasında değişebilir.

Ayılar Litecoin (LTC) fiyatı seviyesini 111 dolar seviyesinin altına çekerse görüşümüz geçersiz olacaktır. Bu kritik desteğin kırılması trend değişimini gösterecektir. Bir ticaret teklifinde bulunmadan önce boğaların yükseliş eğilimine devam etmesini bekleyeceğiz.

Binance Coin (BNB / USD) Yorum Coin Yorumları Temmuz 2019

Coin Yorumları Temmuz 2019 – Binance Coin (BNB) 50 günlük SMA’da tutunmaya çalışıyor. Dalışı 9 ve 10 Mayıs tarihine kadar yasakladığında, geçen yılın 31 Aralık ayından bu yana 50 günlük SMA’nın altında kapanmadı (UTC zaman çerçevesi). Bu nedenle, dikkat etmek önemli bir tavsiye olur. Binance Coin (BNB) Fiyatı 50 günlük SMA ‘dan yükselirse; yükselişe devam etmeye ve 40 dolar seviyesinin üzerinde ölçeklenmeye çalışacağını öngörüyoruz.

Bununla birlikte, eğer ayılar Binance Coin Dolar (BNB / USD) çiftini 50 günlük SMA ‘nın altına batırırsa, Binance Coin Fiyatı 28.7168 dolar ‘a düşebilir. Bu seviyenin kırılması, eğilimi ayılar lehine çevirecektir. 20 günlük EMA düzleşti ve RSI orta noktada altına düştü, bu da kısa vadede konsolidasyon olduğunu gösteriyor. Bir işlem teklif etmeden önce birkaç gün boyunca Binance Coin (BNB) fiyat hareketini izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

https://coinotag.com/coin-yorumlari-haziran-2019/

Coin Otağ ekibi hiçbir şekilde kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Analiz yalnızca haber niteliği taşır.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!