Salı, Ocak 19, 2021

Coin Yorumları 8 Temmuz 2019 XMR, BTC, BNB, XRP

Coin Yorumları 8 Temmuz 2019 ile birlikte Monero (XMR), Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) ve Ripple (XRP) coin analiz ve yorum yapacağız.

Monero (XMR/USD) Yorum

Monero (XMR) fiyatı son yedi gün içinde yüzde 8 arttı. Piyasa değeri üzerinden ilk 20 kripto para birimi arasında en iyi performans sergileyen para durumda. Piyasa duyarlılığı artarsa, önümüzdeki birkaç gün içinde performansına devam edebilir mi? Hadi inceleyelim.

Coin Yorumları 8 Temmuz 2019 monero yorum

Monero Dolar (XMR / USD) fiyatı keskin düşüş yaşayarak 81 dolar kritik destek seviyesine ulaşmadan, önceki hafta 120 dolar seviyesine yaklaştı. Bu olumlu bir işaret çünkü boğaların dipte alım yapmak istediklerini gösteriyor.

Trader’lara, Monero (XMR) ‘a yatırım yapmadan önce 1-2 gün daha beklemelerini ve paranın hareketlerini izlemelerini yorum ‘luyorum.

Anoncoin, kripto para birimi Monero (XMR) fiyatı ‘nın önümüzdeki birkaç hafta boyunca 81 ile 150 dolar arasında al sat yapmasını bekliyoruz. Menzil büyük olduğu için, Trader ‘lar mevcut seviyelerde uzun pozisyonlar başlatabilirler. Hedefi 150 dolar seviyesinde bir ralli. 120 dolar değerinde küçük bir direnç olmasına rağmen, bunun geçilmesini bekliyoruz. Bu ticaretin ödül alma oranı oldukça çekici. Ayılar Monero fiyatı 81 dolar seviyelerinin altına düşürürse yorum geçersiz olacaktır. Aşağı yönde bir sonraki destek 60 dolar seviyesindedir.

Bitcoin Dolar (BTC / USD) Yorum Coin Yorumları 8 Temmuz 2019

Bitcoin Fiyatı toparlanma ile birlikte yeniden güven kazanıyor. Kripto varlık yönetimi şirketi Morgan Creek Digital Assets’in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano; Bitcoin (BTC) Fiyatı ‘nın 2021’in sonuna kadar 100.000 dolar ulaşmasını bekliyor. Pompliano , servetinin yüzde 50’sini Bitcoin (BTC)’ye yatırdı.

Binance tarafından yayınlanan bir raporda, Bitcoin (BTC) ve altcoin arasındaki korelasyonun Q1 2019’da 0.73’ten Q2 2019’da 0.61’e düştüğü görülüyor. Yukarı hareketin mevcut ayağında, Bitcoin vadeli işlemleri hacimleri yükseldi. Bu, büyük yatırımcıların Kripto para birimine yatırım yaptığını göstermektedir. Ancak, kurumsal Trader’ların fiyatların yükselmesiyle satın alma isteklerini sürdürmeleri pek mümkün değil. Bu nedenle eylemin devam etmesini beklemiyoruz. Satın almak için beklenmesi gereken en iyi seviye nedir? Yorum yapalım.

Coin Yorumları 8 Temmuz 2019 bitcoin

Düşük seviyelerdeki yükseliş eğilimi, önceki hafta Bitcoin Dolar (BTC / USD) çifti tarafınca sona erdi. Önceki analizde tarafımızca yapılan satın alımların 10.000 dolar seviyesinin altında görülmesine rağmen; boğaların haftanın en yüksek seviyesini koruyamaması, yüksek seviyelere sıkışan trader’ların pozisyonlarını 12.000 dolar seviyesine yaklaştığını gösteriyor. Eğer alıcılar gelecek hafta içinde Bitcoin Fiyatı için 12.000 dolar seviyesinin üzerine çıkaramazlars; sürdüremezlerse, Bitcoin fiyatı bir kez daha 10.000 dolar seviyesinin altında görebiliriz.

Eğer ayılar fiyatı % 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin 9,965.48 dolar altına düşürürse; fiyat düzeltmesi, son ralinin % 50 geri çekilmesi olan 8.727,40 dolar seviyesine çıkarılabilir. Bu seviyenin kırılması fiyatı yükseliş çizgisine sürükleyebilir. Yükselen 20 haftalık EMA da bu çizginin hemen altında. Bu nedenle, Kripto para biriminin bu seviyeye düzelmesi durumunda güçlü bir satın alma işlemi bekliyoruz. Eğilim aşağıdan yukarı doğru değiştiğinden, Trader’lar bu durumu satın almak için kullanmalıdır.

Varsayımımızın aksine, eğer boğaların Bitcoin fiyatı 12.000 dolar seviyesinin üzerine çıkarsa; Kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı 14.000 dolar seviyesini yeniden test edebilir. 14.000 dolar seviyelik bir kırılmanın sonrasında, yükseliş eğilimine devam eder; ancak kısa vadede böyle bir yükseliş olacağına ihtimal vermiyoruz. Yatırımcıların, fiyatı daha yüksekten almak yerine, dip alımları beklemelerini ek yorum olarak ekleyelim..

Binance Coin Dolar (BNB/USD) Yorum – Coin Yorumları 8 Temmuz 2019

Binance, kaldıraçla 20x’e kadar , bitcoin vadeli işlemleri ticareti başlatmayı planlıyor. Kaldıraç, deneyimli bir yatırımcı için faydalı olsa da, acemi bir yatırımcıyı kolayca REKT edebilir, bu yüzden akıllıca kullanmak önemlidir. Önde gelen Kripto para birimi Binance Coin (BNB) alım satımı; para yatırma ve para çekme adreslerini Omni tabanlı adreslerden ERC-20 tabanlı adreslere çevirdi. Binance Coin (BNB) yükseliş trendine devam edebilir mi?

Coin Yorumları 28 Haziran 2019
Binance Coin

Güçlü destek seviyelerine yapılan herhangi bir düşüş, yatırımcılara düşük riskli bir alım fırsatı sunar. Dezavantajı üzerine ilk destek 28,7168 dolar. Bu destek bozulursa, düşüş yukarı trend çizgisine kadar uzayabilir. 20 haftalık EMA da bu çizgiye yakın, bu nedenle bu destekle güçlü bir alım yapmak hedeflene bilir.

Düşük seviyelerdeki keskin yükselişin ardından, kripto para birimi Binance Coin (BNB)’nin birkaç hafta aralıklarla kazancı pekiştirmesi bekleniyor. Yukarı hareketin bir sonraki ayağı bir koparma ile başlayacak ve Binance Coin fiyatı 40 dolar seviyesinin üzerinde kapanacağını tahmin ediyoruz.

Ripple Dolar (XRP/USD) Yorum – Coin Yorumları 28 Haziran 2019

Ripple’ın ekosistem girişimi olan Xpring, geçen yılın Mayıs ayından bu yana 20’den fazla şirkete XRP projelerinde 500 milyon dolar taahhüt ettiğini iddia ediyor. Amaç, Ripple’ın belirteci için kullanım örnekleri yaratan projeleri desteklemektir.

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Ripple Dolar (XRP/USD) Yorum

Ripple Fiyatı bu desteğin altına düştüğünde, boğalar tekrar üst direnç bölgesinin üzerinde 0.450 ila 0.5050 dolar seviyesine yükselmeye çalışacaklar. Popüler altcoin Ripple (XRP)’nin yeni bir yükseliş eğilimi göstermesini ve Ripple (XRP) Fiyatı 0,5050 dolar seviyesinin üzerine çıktıktan sonra ivme kazanmasını bekliyoruz.

Ripple Dolar (XRP / USD) çifti, kripto fiyatlarında son zamanlarda görülen iyileşme sırasında gecikti. Boğalar, 0.450 dolar üzerindeki fiyatı koruyamadı ve bu da yüksek seviyelerde talep olmadığını gösteriyor. Şu an Ripple Dolar (XRP/USD) paritesi fiyatı 0.370 dolar ‘a yaklaşıyor. Her iki hareketli ortalama da bu seviyede bulunuyor. Dolayısıyla, bu dikkat edilmesi gereken önemli bir destek.

Burada ifade edilen görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinOtag ekibinin görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyoruz; Coin Otag ekibi hiçbir Kazanç ve kayıptan sorumlu tutulmaz.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.08
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.22
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.43