Çarşamba, Ocak 27, 2021

Coin Yorumları 6 Temmuz 2019

Coin Yorumları 6 Temmuz 2019, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH) ve Tron (TRX) coin yorum ‘larını içerir.

Coin Yorumları 6 Temmuz 2019

Bitcoin Dominance Ne Durumda?

Bitcoin (BTC) toplam piyasa değeri 200 milyar dolara yakın. Pazar hakimiyeti, Bitcoin Dominance yüzde 62 seviyesinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Bu olumlu bir işaret. Piyasa katılımcılarının mitingin devam etmesini beklediklerini; dolayısıyla 2019’daki en düşük seviyeden gelen yüzde 300 mitingden sonra bile kar etmek için acele etmediklerini gösteriyor.

Morgan Creek Digital Assets’in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano; Bitcoin (BTC) fiyatı için 2021’in sonunda 100.000 dolar seviyelerine çıkacağına inanıyor.

Bitcoin (BTC) fiyatları için belirtilen hedefe belirtilen sürede ulaşıp ulaşmayacağını tahmin etmek zor olsa da; düşük seviyelerden gelen güncel ralli, önde gelen kripto parantezinin hala parabolik olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, çoğu altcoin fiyatı mevcut geri çekilmenin çok gerisinde kalıyor. Büyük kripto para birimleri bize neler söylüyor? Hadi analiz edelim, yorum ekleyelim.

Bitcoin Dolar (BTC / USD) Yorum

Bitcoin (BTC) fiyatı, 3 ve 4 Temmuz tarihlerinde 12.000 dolar civarında bir duvara çarptı ve geri döndü. Geri çekilme şu anda olumlu bir işaret olan 20 günlük EMA ‘da destek buluyor. Eğer lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 20 günlük EMA ‘dan sıyrılırsa; Bitcoin Fiyatları 12.000 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma şansı edinebilir. Başlarda izlenecek seviyeler ise 12.500 dolar, üstü ise 13.973,50 dolar.

Aksine, ayılar Bitcoin Dolar (BTC / USD) çiftini 20 günlük EMA ‘nın altına batırırsa , bu kar rezervasyonunu gösterir. Dezavantajı, bir sonraki destek 9.727,55 Dolar. Eğer parite 50 günlük SMA seviyesinin altına düşerse, derhal 7.507,20 dolar ‘a düşmesini bekliyoruz.

Ethereum Dolar (ETH / USD) Yorum

Ethereum (ETH) fiyatı son dört gündür 270-303 dolar gibi dar bir aralıkta al sat görüyor. Bu, yakın vadede direncin kırılmasına yönelik bir hareketi işaret ediyor.

Ethereum Dolar (ETH / USD) çifti 50 günlük SMA ‘nın altına düşerse, zayıflık gösterecektir. Bir sonraki destek 225 dolar. Öte yandan, eğer boğalar Ethereum fiyatı 303 dolar seviyesinin üzerine çıkarırsa; 320.840 dolar ve bunun üstünde 366 dolar üzerine yükselen direnç seviyesine yükselebilir. Kâr yaptırma ihtimali yüksek olan bir satın alma kurulumunu tespit edersek uzun bir pozisyon önereceğiz. Şuan için biz HODL yapacağız.

Ripple Dolar (XRP / USD) Yorum Coin Yorumları 6 Temmuz 2019

Ayılar, Ripple (XRP) fiyatı 0.37835 dolar desteğinin altında boğmaya çalışıyor. Başarılı olurlarsa, düşüş önemli bir destek olan 0.35660 dolar seviyesine kadar devam edebilir.

Varsayımımızın aksine, eğer boğalar desteği 0.37835 dolar seviyesinde savunurlarsa; Ripple Dolar (XRP / USD) çifti yine hareketli ortalamaların üstüne çıkmaya çalışacaktır. Bir kırılma fiyatı 0,450 dolar ve bunun üzerine 0,5050 dolar etiketine taşıyabilir. Şu anda herhangi bir satın alma pozisyonu bulamıyoruz, bu nedenle Ripple (XRP) yorum hakkında nötr kalıyoruz.

Litecoin Dolar (LTC / USD) Yorum Coin Yorumları 6 Temmuz 2019

Litecoin (LTC) fiyatı 111,8994 ile 140,3450 dolar arasında değişmekte. Her iki hareketli ortalama da düzleşiyor ve RSI 50’nin hemen altında; bu da konsolidasyonun birkaç gün daha devam edebileceğini gösteriyor. Litecoin Fiyatı şu anda hem 50 günlük SMA hem de 20 günlük EMA arasında.

Ayılar Litecoin Dolar (LTC / USD) çiftini 111,8994 dolar seviyesinin altına batırırsa; önemli bir destek olan yükselen kanalın destek hattına düşebilir. Fiyat sert bir şekilde yükselirse uzun pozisyonlar yorum ‘layabiliriz. Durdurma kaybı, kanalın hemen altında tutulabilir, çünkü kanalın kendisinin kırılması trend değişikliğine işaret eder ve muhtemelen Litecoin (LTC) Fiyatı 66,470 dolar seviyelerine kadar düşer.

Bitcoin Cash Dolar (BCH/USD) Yorum – Coin Yorumları 6 Temmuz 2019

Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı, 20 günlük EMA’dan geri döndü. Her iki hareketli ortalama da negatif bir işaret olan aşağı yönlü bir geçişin eşiğinde. Sonraki seviyede kanalın destek hattı 360 dolar. Bu destek çatlarsa, Bitcoin Cash Fiyatı 280 dolara kadar düşebilir.

Bununla birlikte, eğer boğalar kanalın destek hattını savunur ve Bitcoin Cash (BCH) fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarırsa; Bitcoin Cash Dolar (BCH / USD) çifti 448 dolar seviyesine ve daha sonra da 515 dolar seviyesine yükselebilir. Önümüzdeki birkaç gün için fiyat hareketlerini izleyeceğiz ve eğer destek tutarsa; kripto para birimi 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa uzun pozisyonlar yorum ‘layacağız..

Tron Dolar (TRX/USD) Yorum

Tron (TRX) fiyatı, son dört gündür 0.030 dolar ve 20 günlük EMA arasında işlem görüyor. Bu hem alıcı hem de satıcı arasındaki dengeyi göstermekte. 0,030 dolar seviyesindeki bir düşüş, dengeyi ayılar lehine çevirecek; yükselen kanalın eğilim çizgisinde bir düşüş olması muhtemel olacaktır.

Eğilim çizgisinde güçlü bir alım bekliyoruz. Tron Fiyatı sert bir şekilde yükselirse, uzun pozisyonlar yorum ‘layabiliriz. Fakat Tron (TRX) isimli kripto para birimi kanaldan koparsa, eğilim ayılar lehine sonuçlanacak ve Tron fiyatı 0,021 dolar seviyesine düşebilir.

Eğer Tron Dolar (TRX / USD) çifti 20 günlük EMA seviyesinin üstüne çıkarsa, fiyatı 0.0356985 dolar seviyesine yükselebilir. Bu seviye, önceki iki rallide güçlü bir engel teşkil etmişti. Boğalar paritenin üst kısmına ilerleyebilirse, yeni bir yükseliş eğilimi olabilir.

Burada ifade edilen görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinOtağ ekibinin görüşlerini yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyoruz. CoinOtağ ekibi hiçbir Kazanç ve kayıptan sorumlu tutulmaz.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34