Çarşamba, Nisan 14, 2021

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 BTC, ETH, LTC

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Binance Coin (BNB) için coin yorumları tarafımızca hazırlandı. Teknik analiz ve coin yorum derlemesi aşağıdadır.

Bitcoin Dolar (BTC / USD) Yorum

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Bitcoin (BTC) fiyatı 13.000 dolar direnci aşılırsa; bir sonraki seviye 14.273,84 dolar ve üstü 15.433,33 dolar olacağını düşünüyoruz. Her iki seviye de ölçeklendirilirse, bir sonraki hedef 17.310,14 ABD doları ‘dır.

bitcoin dolar günlük grafik

Bununla birlikte, RSI 89 seviyesine ulaştı ve bu kısa vadede aşırı alım olduğunu gösteriyor.  Önceki boğa fazında bile, kaydedilen en yüksek okuma RSI’de yaklaşık 93 idi.  Bu, piyasaların keskin bir geri çekilmeye karşı savunmasız olduğunu gösteriyor.

Yükselişin bu ayağında, BTC / USD çifti, herhangi bir seviyede bir taban oluşturma girişiminde bulunmadan dikey olarak yükseldi.  Bu nedenle, aşağı inerken, en yakın mantıksal destek 20 günlük EMA’da daha düşük.  Böylesine keskin bir hareketten sonra, önümüzdeki birkaç gün boyunca volatilitenin yüksek kalacağını tahmin ediyoruz.  Dışarıda bırakılma riski altında, çiftin mevcut seviyelerde herhangi bir alım fırsatı sunmadığına inanıyoruz, çünkü ödül riski çok aşağı yönde çarpık gözüküyor.

Ethereum Dolar (ETH / USD) Yorum

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Ethereum (ETH) fiyatı hedefi 557 dolar ! Her iki hareketli ortalama da yükselişe geçti ve RSI aşırı alım bölgesinde, komuta edildiğini gösteriyor. Uzun bir pozisyon önermeden önce koparma seviyesinin tekrar test edilmesini bekleyeceğiz. Ethereum (ETH) Fiyatı tersine dönerse ve 320.840 dolar seviyesinin altına düştüğünde Ethereum Dolar (ETH / USD) çifti zayıflık gösterecektir. Kişisel analizimize göre, eğer Bitcoin (BTC) fiyatı 13.000 dolar seviyesini kırarsa Ethereum (ETH)’nin de aynı istikrarla öngördüğümüz 557 dolar ‘lık hedefine yükseleceğini düşünüyoruz.

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 eth dolar günlük grafik

Litecoin Dolar (LTC / USD) Yorum

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Litecoin (LTC) 25 Haziran’da 20 günlük EMA’ya daldı, ancak devam etti. Şimdiki Litecoin (LTC) fiyat hedefleri 140.3450 dolar seviyesinin üzerinde çıkıp devam etmeye çalışmak.

Başarılı olursa, yükseliş eğilimi Litecoin fiyatı 158.91 dolar ve üstü 184.7949 dolar seviyelerine taşıyabilecek. Eğimli hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI, boğaların avantajlı olduğunu göstermektedir. Litecoin Dolar (LTC/USD) çifti, genel direncin üzerine çıkamazsa; ayılar onu 20 günlük EMA’nın altına batırmaya çalışacaktır. Bu destek çatlarsa, yükseliş eğilimi ivme kaybedecek ve 50 günlük SMA’da bir düşüş olması muhtemel olacaktır.  Bu nedenle, trader’lar kalan uzun pozisyondaki stop zararını 20 günlük EMA’nın hemen altına kadar tutabilirler.

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 litecoin dolar günlük grafik

Bitcoin Cash Dolar (BCH/USD) Yorum – Coin Yorumları 28 Haziran 2019

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Bitcoin Cash (BCH) fiyatı yükselişe devam etmeye çalışıyor. Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı, kanalın direnç çizgisine kadar yükselebilir. Bunun önceki rallide büyük bir engel olduğunu biliyoruz, ancak kanalın üstünden ölçeklenebilirse; 639 dolara yükselen bir yükseliş ve bunun ardından; 889 dolara yükselmesi muhtemel gözüküyor.

Aksine, eğer Bitcoin Cash Dolar (BCH / USD) çifti kanaldan çıkmazsa; 20 günlük EMA ile kanalın direnç çizgisi arasında işlem yapabilir. Her iki hareketli ortalama da yükselişe geçti ve RSI aşırı alım bölgesinde yer alıyor, bu da üst ellere sahip olduğunu gösteriyor. 20 günlük EMA dağılımında parite ivme kaybedecek ve kanalın destek hattı yol açarsa trend düşecektir.

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 bitcoin cash dolar günlük grafik

Ripple Dolar (XRP / USD) Yorum

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Ripple (XRP), 24 Haziran’da simetrik üçgenin kopma seviyesine geri çekilmeyi gerçekleştirdi. Bu olumlu bir işaret. Her iki hareketli ortalama da yükseliyor ve RSI komuta halinde olduğunu gösteren pozitif bölgede. Şimdilik Ripple fiyatı 0,50500 Dolar ‘lık genel direncin üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, 0,57259 ABD Doları ‘na ve bunun üzerinde 0,6250 ABD Doları ‘na yükselebileceğini düşünüyoruz.

ripple dolar günlük grafik

Binance Coin Dolar (BNB/USD) Yorum – Coin Yorumları 28 Haziran 2019

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 Binance Coin (BNB), 25 Haziran’da 20 günlük EMA’nın altına düştü ve bu da önceki analizimizde önerilen stop zararımızı tetikledi.  Binance Coin (BNB) Fiyatı, 20 günlük EMA’nın altına düşerken, daha düşük seviyelerde alım yapıldığını gösteren fiyatın altında kalamaz.  Boğalar, 46.1645899 dolar ve bunun 50 dolar üzerinde bir hedef hedefi olan yükseliş trendine devam etmeye çalışacaklar.  Hem hareketli ortalamalar yükseliyor hem de RSI pozitif bölgede, en düşük direncin yolu yukarı yönlü olduğu gözüküyor.

Coin Yorumları 28 Haziran 2019 binance dolar günlük grafik

Grafikteki düşüş eğilimi, RSI’daki olumsuz ayrışmadır. Eğer boğalar 40 dolar seviyesinin üzerinde devam edemezlerse; Binance Coin (BNB / USD) çifti önümüzdeki birkaç gün boyunca 28-40 dolar arasında konsolide olabilir. 50 günlük SMA ’nın fiyatı düşerse, yükseliş eğilimi zayıflayacaktır.  28 dolar değerinde bir döküm, ayıların üstünlüğü olduğunu ve eğilimdeki bir değişimin olası olduğunu gösterecektir.

Yatırım Tavsiyesi değildir, Coin Otağ ekibi hiçbir şekilde kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Analiz yalnızca haber niteliği taşır.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.06
  THYAO.IS₺11.95
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.33
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.24