Pazar, Ocak 24, 2021

Coin Yorumları 23 Haziran 2019 NEO, XMR, BTC

Coin Yorumları 23 Haziran 2019 Neo (NEO), Monero (XMR), Bitcoin (BTC) yorumları. Analiz, teknik analiz ve yorumlar. Ticaretle uğraşanlar için, kripto para birimi ticareti, kısa sürede çok büyük kazançlar elde etmek için harika bir fırsat sunuyor. Aynı zamanda diğer varlık sınıflarından da bağımsız, dolayısıyla ekonomik kriz sırasında güvenli bir yatırım görevi görebilir.

Coin Yorumları 23 Haziran 2019

Coin Yorumları 23 Haziran 2019

Yavaşlayan ve işsizlik oranının altında kalan Brezilya’da 1,5 milyon kişi, 1 milyon yatırımcı olan B3 adı verilen yerel borsalara kıyasla kripto para yatırımlarına yatırım yapıyor. Kripto varlıklarını bir ödeme aracı olarak geçen yılın Mayıs ayında yasaklayan Rusya, kripto para birimi alım satım işlemine izin vermeyi düşünüyor.

Neo Dolar (NEO / USD) Grafik

Neo (NEO), son yedi gündeki en büyük kripto para birimleri arasında en iyi performansı sergilemiştir. Neo (NEO) Fiyatı 18.06 dolar.

Coin Yorumları 23 Haziran 2019 neo dolar

Monero Dolar (XMR / USD) Grafik

Monero (XMR), son yedi gün içinde yüzde 20 civarında yükselen ikinci en iyi kripto para birimi. Şu anda, topluluk 22 ve 23 Haziran’da ilk kez Monero Konferenco ‘ya odaklanıyor. Fiyat etkinliklere olumlu tepki verebilir ve önümüzdeki haftalarda yükselişini devam ettirebilir mi göreceğiz. Monero fiyatı 117.30 dolar.

Coin Yorumları 23 Haziran 2019 monero dolar

Bitcoin Dolar (BTC / USD) Grafik

Bitcoin (BTC), geçen hafta aralarında oturan oyuncuları atlamaya zorlayan ivmesini sürdürdü. Sonuç olarak, Bitcoin fiyatı 24 saat içinde 10.000 dolar seviyesinden 11.000 dolar seviyesine yükseldi.

Coin Yorumları 23 Haziran 2019 bitcoin dolar

Sadece Bitcoin (BTC) fiyatı artmadı; Bitcoin (BTC) hash oranı da hafta boyunca yeni bir seviyeye yükseldi. CME ‘deki bitcoin vadeli işlemlerine duyulan açık ilgi, kurumsal ilginin arttığını gösteren yeni bir rekor kırdı.

Coin Yorumları 23 Haziran 2019 ile alakalı olarak İlginizi Çekebilir:

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39