coin yorumları

Coin Yorumları 2 şubat Haftalık En Fazla Kazandıranlar ETH, ADA, XRP

Güncellenme Tarihi

Coin Yorumları 2 Şubat Haftalık – Bitcoin (BTC) fiyat momentumu bu hafta sonu duruldu. Ancak popüler altcoin Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) yükselişi devam ediyor. İşte popüler altcoinlerin Coin Yorumları 2 Şubat

Ethereum Fiyatı 200 dolar seviyesini denemeye çalışıyor

Ethereum (ETH) fiyatı, haftada 180 dolarlık seviyesini hızla geri kazandı ve 200 dolarlık fiyatı kurtarmak için şimdi daha da yükseldi. Ethereum (ETH) fiyatı 191.18 dolar ‘a yükseldi ve son günlerde satış hacmi 13 milyar dolar seviyesinin üzerine çıktı. ETH hala biraz titrek görünse de günlerdir hızlanmıştı. Hafta sonu önemli bir yükseliş momentumu ile geldi ve bu devam ederse yakında ETH fiyatları 200 dolar seviyesinde olabilir.

Ethereum (ETH) için böyle bir volatilite (dalgalanma) olağan dışı değil. Ancak kripto para piyasaları, bir dip işaretliyor ve düşük pozisyonlarından; fiyat yükselişlerine gidebileceği, kripto para için daha fazlası ön görülüyor.

Bu haftanın son haftalık grafiği, coin yorumları 2 şubat haftalık grafiğimize takılan bir diğer kripto para Ripple (XRP) oldu. Ripple fiyatı 0.24 dolar seviyesini geri kazanırken, hacmi sadece 1.8 milyar dolar seviyesine ulaştı. Ripple (XRP) bazı altcoinlere kıyasla daha düşük miktarlarda işlem görüyor ve kripto para traderları daha temlinkli.

Coin Yorumları 2 Şubat – Cardano (ADA)

coin yorumları 2 şubat cardano
Cardano Coin Yorum

Bugün yükselişe geçen altcoin ‘ler arasında Cardano (ADA) da var.
Cardano (ADA) fiyatı, son 24 saat içinde şu ana kadar yüzde 8 daha değer kazanarak 0.058 dolar seviyesine ulaştı. ADA aylardır zor dönemlerden gesçse de, son kazanımlar dört sentin altındaki düşükleri dengeledi. Ocak beklenenden daha hareketli çıktı ve Şubat ayı altcoinler için devam eden kazançlarla açıldı. Şimdiye kadar gerçek bir altcoin sezonu açıklanmadı ve varlıkların çoğu düşüşe devam etti.

Stablecoin ‘lerin pazara girişleri son ralliyi artırıyor. Birkaç gün önce, Tether (USDT)’den ETH pazarlarına 1 milyar dolar aktı ve likidite günde 1,45 milyar dolar seviyesine yükseldi . Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) çok daha küçük para girişleri aldı.

Altcoin piyasası, Bitcoin (BTC) için göreceli stabilite dönemini takip eder . Şimdilik, lider kripto para birimi Bitcoin bir nefes alıyor; ancak BTC fiyatı 9.300 dolar seviyesinin üzerinde sağlam bir şekilde kalmayı da başardı. Altcoinler bu noktada toplanır ve daha yüksek getiri elde etmek için stabil hareketin avantajlarından yararlanır.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!