Ana SayfaHaberCircle, BNY ile ilişkilerini genişletmek için Cross River'ı bankacılık ortağı olarak seçiyor.

Circle, BNY ile ilişkilerini genişletmek için Cross River’ı bankacılık ortağı olarak seçiyor.

-

Circle, Silicon Valley Bank’ın başarısızlığından sonra yeni bir bankacılık ortağı açıkladı ve BNY Mellon ile ilişkilerini genişletiyor. Circle, Visa ve Coinbase gibi fintech şirketlerine hizmet eden Cross River Bank’ın, USD Coin (USDC) sabit paralarının üretim ve geri ödemesinin yeni ticari bankacılık ortağı olduğunu açıkladı.

USDC 1:1 Oranı Geri Kazanıldı

Ayrıca, Circle, USDC’nin geri ödemesini desteklemek için diğer bankacılık ortaklarıyla genişletilmiş ilişkiler kurdu, bunlar arasında Circle’ın rezervlerini sağlayan Bank of New York Mellon (BNY Mellon) da bulunuyor.

Circle’ın ana USDC sabit paralarının dolarla bağlantısını koparmasına neden olan zorlu bir hafta sonu atlatmasının ardından, USDC gece yarısına kadar geri kazanıldı ve ABD dolarıyla neredeyse tam olarak eşit olarak işlem görüyordu.

Hafta sonu boyunca, Circle bir basın açıklaması yayınladı ve 100% USDC rezervlerinin güvende ve güvenli olduğunu doğruladı ve kalan Silicon Valley Bank (SVB) nakitlerinin BNY Mellon’a transferi tamamlanacak ve USDC’nin bankacılık açılışında likidite işlemleri yeniden başlayacak.

Circle’ın açıklaması, kripto dostu bir banka olan Silvergate’in, federal denetleyiciler tarafından bir devralma sürecinin parçası olarak kendi varlıklarını gönüllü olarak likit hale getireceğini açıkladığını, ancak Circle’ın Silvergate’e maruz kalmadığını belirtti.

Bu hafta sonu USDC’nin karışıklığı, ABD’nin onaltıncı büyük bankası ve teknoloji ve yatırım sermayesi dünyasının finansal bir direği olan SVB’nin çöküşünün başlangıcı olan daha geniş bir finansal felaketin parçasıydı.

SVB’nin çöküşü, binlerce şirketin, dahil olmak üzere Circle’ın, milyarlarca dolarlık mevduatlara erişememesine neden oldu. Ancak, Federal Rezerv ve diğer kurumlar, SVB’nin mevduatçılarının tamamen karşılanacağını açıkladıkları için piyasaları sakinleştirdi.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler