Perşembe, Şubat 25, 2021

CIMSA, EKGYO, INDES, KARTN, TURSG Haftalık Hisse Önerileri Ve Yorumları

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden ECILC, SELEC, ve TURSG hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %6,72 yükseliş yapan ECILC ile %5,97 yükselen SELEC olmuştur. 22 Ocak – 29 Ocak kapanış fiyatlarına göre ise ECILC %3,36 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALTCL ve TSKB zarar durdur seviyelerini haftayı kapatırken ECILC, SELEC ve TURSG hisseleri ise kar al seviyelerini gördükten sonra zarar durdur seviyelerini görmüştür. Geçen hafta XU100’de %4,47 düşüş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise -3,29% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALTCL, ECILC, SELEC ve TSKB ‘yi model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine CIMSA, EKGYO, INDES ve KARTN hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

CIMSA, EKGYO, INDES, KARTN, TURSG

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy – (1-5 Şubat 2021)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Görkem Ilık
Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺20.08
THYAO.IS₺13.06
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.50
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.32