Chainlink, WAVES, Verge Fiyat Analizi: 6 Ağustos

kripto-paralar-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin günlük grafiğinde %5,2’lik bir artış kaydetmesine rağmen, Chainlink ve WAVES gibi altcoinler sabit fiyat hareketi gördü. LINK önemli bir fiyat değişikliği kaydetmedi ve aslında biraz düşüş eğilimi gösteriyor. WAVES, aşağı yukarı aynı şeyi yansıtıyor gibi görünüyordu.

Aksine, Verge %4 yükseldi ve daha fazla artışın işaretlerini verdi.

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK)

Chainlink, yazı yazılırken 23.46 dolardan fiyatlandırıldı. LINK, son birkaç gün içinde ikinci kez 24.99 dolarlık direncini reddetti. LINK’in yazı yazılırken fiyat seviyesi için yerel destek seviyesi 23.30 dolardı. Fiyat biraz daha bu seviye etrafında dalgalanmaya devam ederse, bir düşüş onu 21.54 dolara düşürebilir.

Müthiş Osilatör üzerinde kırmızı sinyal çubuklarının yükseldiği görüldüğü için indikatörler LINK pazarındaki düşüş baskısını gösteriyor. Ek olarak, MACD ayrıca kırmızı histogramları da gösterdi.

Ancak Göreceli Güç Endeksi (RSI) hafif bir artış kaydetti ve bir miktar satın alma baskısına işaret etti.

WAVES

WAVES

Waves %1.8’lik bir artış kaydetmesine rağmen, kripto para 16.26 ile 15.58 dolar arasında sıkıştığından çok fazla konsolidasyon gördü. WAVES’in yanal hareketinden kopması durumunda, ani direnç 16.81 dolarda olacaktır. Bununla birlikte, kripto para fiyatındaki bir düşüş, kripto varlığının 15.58 dolarlık destek seviyesine yerleşmesini sağlayacaktır.

Teknik göstergeler altcoinin yönüne dair net bir işaret vermediği için WAVES karışık sinyaller verdi. Örneğin, Müthiş Osilatör aralıklı olarak hem kırmızı hem de yeşil sinyalleri gösterdi, ardından onu yeşil histogramların başlangıcını hafifçe kaydeden MACD izledi.

Bollinger Bantları dar kaldı ve fiyat bandı içinde fiyat hareketini sınırladı.

Verge (XVG)

Verge (XVG)

Verge, son 24 saatte %4’lük bir artış kaydetti. Ancak, ikinci girişiminde 0,025 dolarlık direnç seviyesini geçmeyi başaramadı. XVG’nin desteği 0,022 dolardı, ancak altcoin bu seviyeden çok uzakta işlem gördü ve piyasada alıcıların varlığı düşünüldüğünde düşmesi pek olası değildi.

Göstergeler yazı yazılırken yeşil renkte görüldüğünden piyasada yükseliş hissi hakim oldu. Müthiş Osilatör, yeşil sinyal çubuklarında bir artış kaydetti ve buna uygun olarak MACD bir yükseliş geçişi resmetti.

Son olarak, gösterge grafiklerde açıldıkça Bollinger Bantları gelen oynaklığa gösterdi.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster