Perşembe, Ocak 21, 2021

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi

Chainlink kısa vadeli düşüş kaydetti ve bir kez daha 12.65 $ ‘lık destek seviyesine yöneldi. Ontology, 0,54 dolarlık destek seviyesinden sıyrılırken, Decred, Kripto varlığın bir sonraki hareketinin yönünü belirleyebileceği bir bölgede işlem görüyordu.

Chainlink [LINK]

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

LINK, Azalan bir kanaldan çıktı ve 14.52 $ ‘da kanalın zirvesine dokundu, Birkaç gün için fiyatı 13.46 $‘ da durduran bir satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Söz konusu zaman diliminde, Müthiş Osilatör düşüş eğilimi gösteren bir ikiz tepe oluşumu kaydetti ve hatta nötr çizginin altından geçti. Bu, LINK’in 12.65 dolarlık destek seviyesini yeniden ziyaret edebileceğini görebilen kısa vadeli yükselişin sinyalini verdi.

LINK, Bir kez daha güneye hareket etmeden önce direnç olarak 13.46 $ ‘ı yeniden test edebilir. 13,2 ABD doları, LINK’in son üç hafta içinde birçok kez test ettiği 14,52 ABD doları ve 11,9 ABD doları seviyeleri arasındaki orta noktadır. Orta noktanın altına bir düşüş, Artan düşüş hissine işaret edebilir.

Ontology [ONT]

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Gann fanını ONT’nin 0.4 $ ‘dan düşük salınımı için kullanarak, Fanın 4/1 hattının fiyat için destek görevi gördüğü gözlemlendi. 0.54 dolarlık yatay destekten önceki sıçrama da bu çizgiyle birleşti.

MACD düşüş eğilimi gösterdi ve ONT yükselen destek hattını yeniden test etmek için düşebilir. 4/1 çizgisinin altındaki bir düşüş, 0,54 dolarlık desteğin daha sonra kısa sürede kaybedildiğini görebilir.

Decred [DCR]

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

DCR’nin Kasım ayında 11 $ ‘dan 24 $’ a taşınması için Fibonacci aracını kullanarak, Bazı önemli uzatma seviyeleri DCR için hedefler olarak vurgulandı. %62’lik uzatma seviyesi zaten iki kez ziyaret edildi, Ancak kar alma ve satış 40$ seviyesinin yakınında bir seansın kapanmasına izin vermedi.

30.3 $ ‘lık bu hareket için 27 $’ lık uzatma seviyesi de DCR için ilgi çekici olmuştur. RSI, madalyonun yükseliş trendinde olduğunu gösterdi ve vurgulanan likidite cebinin yakın bir destek olarak hareket etmesi bekleniyor.

RSI’da 50’nin altındaki bir düşüşün yanı sıra bu bölgenin altındaki bir düşüş, Yükselen düşüşü gösterecek ve DCR’nin 30 doların altına düşme olasılığını sunacaktır.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19