Salı, Mart 9, 2021

Chainlink, Monero, BitTorrent Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Piyasadaki büyük kripto para birimleri konsolide oluyor, ancak çoğu piyasada yükseliş eğilimleri düşüş eğilimleri tarafından geride bırakıldı. Chainlink gibi büyük kripto para birimleri [LINK], Para birimi [XMR]ve BitTorrent [BTT] şu anda satıcıların artan baskısına dikkat çekiyor.

Bu arada, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin için, son 24 saatte fiyatta yüzde 0,8 ihmal edilebilir bir artış görüldü ve şu anda baskı anında 32.144 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Yukarıdaki tabloya göre, mevcut Chainlink [LINK] piyasa 23.64 $ ile 25.02 $ arasında sıçradı. Dijital varlığın cari işlem değeri 23.74 dolar iken, piyasadaki genel eğilim kısa tüccarları tercih ediyor gibi görünüyordu.

Değer 23.64 $ ‘lık desteğe yaklaştı ve Bollinger bantları piyasanın eskisi kadar değişken olmadığını belirtti. Sinyal hattı fiyat çubuklarının üzerindeydi ve piyasada belirgin bir düşüş seviyesine dikkat çekti. Oysa 50 hareketli ortalama şu anda fiyatı 23.75 $ ‘da destekliyordu.

Göreceli güç endeksi, varlığın aşırı satım bölgesine doğru hızla ilerlediğini gösterdi.

Monero [XMR]

Monero fiyatı da 143.43 $ ile 149.96 $ arasında uzun bir konsolidasyon dönemi görüyor. Önceki sonbahardaki değer toparlandıkça, ticaret için istikrarlı bir bölge buldu. 50 hareketli ortalama, fiyatını destekleyen şamdanların altında bir yay oluşturmuştur.

Ancak diğer altcoin piyasaları gibi satıcılar da piyasada pozisyon aldı ve devalüasyon başladı. RSI dengeden uzaklaşırken, MACD sürekli değişen bir eğilime dikkat çekiyordu.

BitTorrent [BTT]

BitTorrent fiyatı yakın zamanda zirve yaptı ve sonraki saatlerde hemen kendini düzeltti. Fiyat düştükçe, 50 hareketli ortalama mum çubuğuna yaklaştı ve fiyatı 0.00034 $ fiyat seviyesinden destek aldı.

Bu arada RSI, tüccarların coinin alım satımını dengelediğini belirtti. Müthiş Osilatör, momentumun piyasadan kaçtığını ve en azından kısa vadede mevcut bölgede kalmasının muhtemel olduğunu gösteriyordu

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.36
  THYAO.IS₺14.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.56
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.03