Bu Analist Chainlink’in (LINK) Yükselişe Geçeceğini Düşünüyor!

Bitcoin (BTC) 9
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Benjamin Cowen, Chainlink (LINK) fiyat tahminini açıkladı. Analist, en büyük oracle projesinde fiyatta yükseliş beklediğini düşünüyor.

Cowen, LINK’in zaman içinde Bitcoin’e karşı kademeli olarak değer kazandığı ve kalıcı gücü ile meşru bir kripto varlığı olarak yerini sağlamlaştırdığı için izlenmesi gereken bir varlık olduğunu söyledi.

Kripto stratejisti, yatırımcıların yatırım yapmak için kaliteli paralar bulmaya ve bu paraların ABD doları yerine Bitcoin’e karşı performansına bakmaya odaklanmaları gerektiğini ekliyor.

Bir kripto paranın diğer gün yüzde 80 düşmesi ile beraber gelen baş ağrısı ve stresten hoşlanmayan analist, Chainlink’in uzun vadeli olarak düşünülebileceğini belirtti.

Cowen, kendi görüşüne göre LINK’in, yıl sonundan önce üç rakama ulaşabileceğini söyledi.

Bence LINK ile zaman bizim tarafımızda ve bu üç rakamlı düzeye geçmemiz sadece bir zaman meselesi. Bence 100 dolara kadar çıkarabilir… belki daha yüksek, belki 200 dolara. Bu muhtemelen Bitcoin’in bir noktada istikrar kazanmasına ve sürekli olarak fiyat keşfiyle flört etmemesine dayanıyor.

Bir kripto parayla ayrılmanın gereklilik olduğunu söyleyen analistin, ayrıca Bitcoin hedeflerinde de 6 rakamlı fiyatlar bulunuyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!