Chainlink (LINK) Yatırımcılarının Dikkat Etmesi Gerekenler!

LINK-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chainlink, piyasadaki en büyük altcoinlerden biri olmak için görülüyor. Birçok insan her zaman Bitcoin ve Ethereum’a baksa da, sosyal duyarlılık diğer altcoinleri onlara karşı kışkırtma eğilimindedir. Ancak bu, her seferinde haklı oldukları anlamına gelmez. Chainlink, insanların onu çekici bulduğu bir örnek ama…

Chainlink Yukarı mı? Yoksa Aşağı mı Gidiyor?

Chainlink

İnsanlar zincir üzerindeki metrikleri dikkate alır ve onu güçlü bir para olarak görür. Aktif mevduat, satışların yaklaşık 3 aydır düşük olduğunu gösteriyor. Bunun büyük bir nedeni, LINK’in toparlanıyor olması. Ancak şimdi yatay hareket etmeye başlayabilir. Böyle bir durumda, kendilerini piyasaya sokmak isteyen yatırımcılar için fırsat olgunlaşır. Beklendiği gibi, yatırımcı konsantrasyonu yükselmeye başladı.

Chainlink

İnsanların için Chainlink çekici bir yatırım fırsatı olmasının nedeni, altcoinin her zaman güçlü geliştirici faaliyeti göstermesidir. Güçlü geliştirici faaliyeti, daha güvenli ve daha verimli bir ağ anlamına gelir. Buna ek olarak, yatırımcı duyarlılığı yüksektir ve bu her zaman bir güç göstergesidir. Ancak bu nedenlere rağmen, Chainlink artık fiyat hareketi açısından daha fazla yükselmeyecek.

LINK

Chainlink için Yükseliş Neden Durabilir?

Popüler analist Michael van de Poppe, Chainlink için altında bulunduğu mevcut direnç bloğunu potansiyel olarak kırabileceğini düşünüyor. Gerçek şu ki, Chainlink muhtemelen herhangi bir engeli aşmadan önce bir konsolidasyon dönemine girecek. Geçmişte de Chainlink, en az 39-42 gün süren bir ralli öncesinde konsolide oldu. Bu sefer de muhtemelen bu modeli tekrarlayacaktır.

LINK

Ek olarak, son 7 aydaki düşük ağ büyümesi ile herhangi bir ralli olası değil gibi gözüküyor. Ancak her zaman olduğu gibi kripto piyasası herkesi şaşırtabilir. Dolayısıyla, Zincirler Arası Birlikte Çalışabilirlik Protokolü’nün (CCIP) tanıtılması ağda bir fark yaratmayı başarırsa, Chainlink toplanabilir. Başka bir deyişle, yukarıda belirtilen dirençler kırılabilir, ancak yakın zamanda olacak gibi gözükmüyor. LINK için gelecek parlak olabilir. Hatta kimilerine göre 100 dolara bile çıkabilir. Hatta 1000 dolara bile çıkabilir. Söylemek çok kolay. Ancak mantıksal olarak olaya baktığımız zaman ve realistik düşündüğümüz zaman bunun pekte gerçekçi bir tahmin olmadığını görüyoruz. Hele ki elimizdeki verilere baktığımız zaman. Bu sebepten ötürü yatırımlarınızı kendi araştırmalarınız çerçevesinde yapmanız sizin için en iyisi olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster