Salı, Mart 9, 2021

CEMTS, ISGYO, KRDMD Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde %0,15 oranında düşüş kaydeden endeks günü 1.540 seviyesinden kapattı. Kanal orta bandının altında güçsüz bir görüntü sergileyen endeks, zayıflayan göstergelerle birlikte kanal alt bandının da geçtiği ve güçlü gözüken 1.526 desteğini kırarak 1.509 seviyesini hedefleyebilir.

BIST-30 Kontratı

Göstergelerdeki zayıflık belirginleşirken, kontrat aylık ortalaması ve yükselen kanalın altında kapattı. Bu görüntüye bağlı olarak, kontratta kısa vadeli satış baskısının devam edebileceğini ve kontratın 1.600 seviyesine kadar düşüş sergileyebileceğini düşünüyoruz.

CEMTS, ISGYO, KRDMD

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (26.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.36
THYAO.IS₺14.65
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.56
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.03