CCOLA Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse-onerileri.jpg
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne yükselişle başlayan BIST-100 endeksi günü %1,23 yükselişle 1.549,15’den kapattı. Endeks gün içinde 1.526, kısa vadede ise 50 GHO’nın (üssel) geçtiği 1.499 üzerinde tutundukça geri çekilmeler olsa da yükseliş trendini koruması ve 1.554 üzerinde yükselişini 1.575-1.582 aralığına doğru devam ettirmesi beklenmektedir. Son 6 gündür yaklaşık 30 puanlık alanda sıkışan endeks bu sıkışmayı hangi yönde kırarsa yaklaşık 30 puanlık sert bir hareket gerçekleştirmesi beklenir. Endeksin 1.523-1.526 aralığını aşağı kırması durumunda 1.496-1.500 aralığına doğru hızlı geri çekilme gerçekleştirmesi beklenir. Gün içinde 1.554 üzerinde yükselişin güçlenmesi beklenirken, kısa vadede 1.575 ve üzerine yükseliş trade amaçlı satış fırsatı, 1.527 ve altına olası gerileme ise trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Teknik göstergelerdeki genel güçlü pozitif eğilim geri çekilmeler olsa da alım fırsatı olacağına ve kısa vadeli yükseliş trendinin devam edeceğine işaret ediyor. Endeksin güne hafif pozitif eğilimle başlaması ve geri çekilmeler olsa da yükseliş eğiliminin devam etmesi beklenmektedir.

CCOLA

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (10.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!