Cardano’da (ADA) Kritik Günler!

Cardano (ADA) fiyatı ATH'den bir hayli uzaklaştıktan sonra Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano için 90 günlük kritik günlerin geldiğini bildirdi.

charles hoskinson
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) kurucusu ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano için akıllı sözleşmelerin yakında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Alonso hard forku için 90 güne ihtiyaçları olduğunu söyledi. Şirket çalışanları için yoğun bir 3 ay olacağını söyleyen Hoskinson, “Bu dönem muhtemelen şirket tarihinin ve ekosisteminin en yoğun 90 günü olacak.” dedi.

İnsanları yanlış yönlendirmelerden nefret ettiğini belirten Hoskinson;

Bunu başarmak için hep beraber çalışacağız ve bir şey daha; gecikmelerden nefret ediyorum. Aksiliklerden de nefret ediyorum ve riskleri ortadan kaldırmak için elimizden gelen en iyisini yaptık. Bütün bunlar, bir şeyleri ortaya çıkarabilmek içindi. Beklentileri yönetmek oldukça önemlidir.

Önümüzdeki 90 günlük süreç için harika ve zor nitelendirmesi yapan Hoskinson Alonso hard forkunun belirtilen süreç içinde geleceğini fakat aksiliklerin de olabileceği konusunda uyardı. Cardano Alonso hard forku hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.42dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!