Salı, Kasım 24, 2020

Cardano, Tron, Basic Attention Token Analizleri – 07 Kasım

Mevcut piyasa değişken olarak tanımlansa da, birçok altcoin için yükseliş koşusuna katılma konusunda yoğun bir ilgi var. Altcoin piyasası, Bitcoin piyasasındaki büyük yükselişten büyük ölçüde etkilenmemiş görünüyordu. Bitcoin analiz yapılırken 15.503 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik işlem hacmi 35.4 milyar dolardı.

Kaynak: CoinStats

Çoğu büyük altcoin, pozitif dalgalanmanın piyasaları vurmasını bekliyordu, ancak piyasa dalgalı olmasına rağmen fiyat hala sınırlıydı. Cardano [ADA] gibi projeler olmasına rağmen topluluğu için geliştirmeler ve güncellemeler yayınladı, ancak fiyat hala düşük kaldı.

Cardano [ADA]

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Cardano’nun fiyatı 21 Ekim’de 0.1244 $ ‘da yerel bir zirve kaydetti, ancak fiyat hacim tarafından desteklenmedi. Varlığın değeri o zamandan beri düşürüldü ve 0,0864 dolarlık desteğe yakın bir seviyeye ulaştı. Bununla birlikte, fiyat ani satıştan toparlandı ve yazı hazırlandığı sırada 0.1036 $ olarak güncellendi.

Bollinger Bantları birbirinden uzaklaştıkça piyasadaki oynaklık artmak üzere. Bu dalgalanma, sinyal hattı daha da düşerken, değerlenen bir fiyatı işaret ederek piyasada bir trend değişikliğine neden olabilir.

Tron [TRX]

Kaynak: TradingView’de TRX / USD

Tron pazarı, dijital varlık için fazla hacim görmedi. Varlığın değeri 0,0289 $ ‘lık direncine yakın kaldı ve Eylül ortasından bu yana onu kırmadı. 0,02540 dolardan işlem gördüğü için fiyat aşağı doğru hareket ediyor ve düşüşe katkıda bulunuyordu.

Bu düşüş, bir süredir fiyatın üzerinde kalan 50 hareketli ortalama ile teyit edildi. Müthiş Osilatör, gösterge değerinin negatif aralığa girmesi ve -0,0015 olması nedeniyle kısa vadeli satışlardaki artışı da kaydetti.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token 0.1977 $ ‘da uzun süredir devam eden desteğinin altına düştü ve onu aşmaya çalışıyor. kripto para denerken bile, satış baskısı varlığın yükselmesini engelliyordu. Parabolik SAR göstergeleri, fiyatın daha düşük hareket ettiğini vurgulamak için mum çubuklarının üzerindeydi, ancak MACD bir trendin tersine döndüğünün göstergesi olabilir.

MACD hattı önemli bir bağlantı noktasındadır ve sinyal hattını geçebilir. Bir geçiş, varlığa olan talebin arttığı anlamına gelir ve mevcut eğilimi yükselişe çevirebilir. Bununla birlikte, hacim hala BAT için olumsuz bakış açısı sunmaktadır.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.92
  THYAO.IS₺11.74
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.12
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.16