Salı, Ocak 19, 2021

Cardano, Synthetix, Atom Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Cardano, fiyatı her iki yönde de eğilmeyi reddettiği için bir konsolidasyon aşamasına girdi ve ADA, rehberliğini piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum’dan aldı. SNX, yükselişin sona erdiğine dair işaretler gösterdi ve 13,41 dolarlık desteğe doğru bir hareket olasılık olabilir. ATOM 5.97 dolar civarında dirençle sınırlandı, ancak ivme piyasadaki boğalara doğru kayabilir ve fiyat ani tavanını aşabilir.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA / USD, TradingView

Cardano’nun fiyatı, 0,296 ile 0,295 dolar arasında bir kanalda dinlenirken, kesin bir hareket için daha geniş pazardan ipuçları beklerken. Yükseliş senaryosu, fiyatın ani direncinin üzerinde kırıldığını görebilir ve bir sonraki dirence 0,31 dolara yönelebilir. Diğer taraftan, piyasa liderleri BTC ve ETH listelerde tekrar düşerse, piyasanın ayıları desteği 0,249 dolar olarak hedefleyebilir.

MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi Signal hattının üzerine çıktı ve yükseliş geçişi alıcıların fiyatı kuzeye itmesine yardımcı olabilir.

Müthiş Osilatör, satış ve satın alma baskısı arasındaki dengenin altını çizerek yükselişten bağımsızdı.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix grafiklerde kuzeye doğru yükselişine devam etmesine rağmen, yükseliş ivmesi bir sonuca varma işaretleri gösterdi. Basın zamanında SNX, son 24 saatte %15,6 artışla 14,87 $ seviyesinde işlem görüyordu. Fiyat, 11 dolarlık güçlü destek seviyesi etrafında geri döndü ve satın alma baskısı fiyatı rekor seviyeye yükseltti. Bununla birlikte, göstergeler bir düzeltmenin yaklaştığını ve fiyatın ileriye doğru düşebileceğini gösterdi.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinden tarafsız bölgeye doğru daldı ve potansiyel bir tersine dönüşün sinyalini verdi. Böyle bir durumda, ayılar 13.41 $ işaretini hedefleyebilir, ancak bir sonraki destek seviyesinin altındaki bir hareket, daha geniş bir piyasa geri çekilmesinden biraz yardım gerektirebilir.

Chaikin Para Akışı güneyi gösteriyordu ve denge işaretinin altında bir hareket görüyordu. Bu, sermaye çıkışlarının fiyatı grafiklerde aşağıya çekebileceğini gösterdi.

ATOM

Kaynak: ATOM / USD, TradingView

Boğalar satış baskısının bir kısmını bastırmak için devreye girdikçe ATOM’un kayıpları 5.65 $ destek seviyesinde kısa kesildi. Basın zamanında, 5,97 $ ‘lık direnç, kazanımları sınırladı ve boğaların piyasa fiyatının kontrolünü ele geçirmesini engelledi. Bununla birlikte, alıcılar gelgiti kendi lehlerine çevirmek istediklerinden, üst tavan fiyatı çok uzun süre tutmayabilir.

Ayın başından bu yana yüksek seviyelerde yükselen Bakiye Hacmi, alıcıların fiyatı grafiklerde yukarı çekmeye yönelik sürekli çabalarının altını çizdi. Kuzeye doğru bir hareket, fiyatın bir sonraki direnci 6.22 $ ‘da test ettiğini görebilir.

Son olarak, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların altındaydı ve bu da piyasanın yükseliş trendinin başlangıcında olduğunu gösteriyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,670.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.04
  THYAO.IS₺13.55
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.52