Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCardano Önemli Direnç Bölgesinde İşlem Görüyor!

  Cardano Önemli Direnç Bölgesinde İşlem Görüyor!

  -

  Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde küçük yükseliş hareketi sergiliyor. Cardano son 4 gün içerisinde %10’luk bir yükseliş hareketi sergilemiş olsa da önemli direnç bölgesini test etmiş gözüküyor. Ayrıca BTC öncülüğünde bir düşüş yaşanması halinde ADA için aşağıda yapılan eşit dip likiditesi temizlenmek istenecektir.

  ADA Kısa Vadeli Analizi

  cardanokisavade
  cardanokisavade

  Cardano son yükseliş hareketleri ile birlikte 0.265-0.269 dolar direnç bölgesini test etmiş gözüküyor. Altcoin için bölgenin aşılması halinde ilk hedef 0.283-0.286 dolar bölgesi hedeflenecektir. (Bknz: Kripto Para Nedir?)

  Cardano bulunan direnç bölgesinin aşılamaması halinde aşağı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 0.255 seviyelerine kadar bir düşüş muhtemel olacaktır. Ancak destek seviyesin de tutunamaması halinde son yükseliş hareketi öncesinde 0.239 seviyesinde yapılan eşit dibin likiditesi temizlenmek istenecektir.

  Cardano (ADA) Orta Vadeli Analizi

  cardanouzunvade
  cardanouzunvade

  Altcoin son sert düşüşler ile birlikte 2 günlük destek seviyesinde yukarı yönlü tepki almış gözüküyor. Mevcut 0.235-0.26 dolar bölgesinin kaybedilmemesi halinde yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 0.385-0.427 dolar 3 günlük direnç seviyesi hedeflenebilir. (Bknz: Binance Kurucusu Nedir?)

  Aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde altcoin için 0.167-0.185 dolar destek bölgesine kadar bir gerileyiş görmek mümkün olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler