Çarşamba, Nisan 21, 2021

Cardano kısa vadeli fiyat analizi: 17Eylül

Cardano, düşüş eğiliminden çıktı, ancak daha yüksek yolculuğu şimdi başlıyor. Yükselen bitcoin fiyatları ve hakimiyetiyle, yakında altcoinlerin performansını engelleyebilecek bir altcoin satışı olabilir.

Cardano 4 saatlik grafik

Kaynak: ADAUSD TradingView

Grafik, Cardano’nun fiyatının yükselen takozdan hemen kırıldığını gösteriyor. Desteği 0,09172079 $ ‘da test ettikten sonra, ADA’dan bir dürtü dalgası beklenebilir. ADA için alınacak uzun pozisyonun arkasındaki mantık budur.

Mevcut uzun pozisyon için iki hedef vardır, ilki 0,10452 $ ‘dır, bu da% 14’lük bir fiyat artışı anlamına gelir; ikinci hedef 0,1128 dolar veya% 22,54 artış.

Yukarıda belirtilen destekte uzun pozisyon açmak [$0.0917] 0,08558 dolarlık stop loss ile 2,09 R elde edilir. Aynı giriş ve stop-loss ile, ancak hedef 2 ile R, 3.37 olacaktır.

Her iki durumda da, belirsiz durumlar göz önüne alındığında en iyi stake uzun pozisyondur. Bu uzun pozisyona daha fazla destek eklemek, daha yüksek bir düşük oluştururken, fiyat daha düşük bir düşük oluşturmuş olan OBV göstergesidir, bu açık bir yükseliş sapmasıdır.

Ek olarak, Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde, aşırı satım bölgesinden çıkmayı bekleyen bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

Altcoin İkilemi

Kaynak: TradingView

Dahası, bitcoin’in hakimiyeti yükselirken son 2 ayda altcoin hakimiyeti düşüşte. Bir crossover, Cardano dahil altcoinler için felaket anlamına gelebilir. Dün birçok düşük kapaklı altcoin fiyatında bir düşüş yaşadı ve yüksek kapaklı altcoinlerin de biraz kan dökmesinin zamanı gelmiş olabilir.

Bu nedenle, altcoinleri uzun tutuyorsa, takip eden stop-loss veya başka bir yöntemle dikkatli olunmalıdır.

 

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.70
  THYAO.IS₺11.11
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.56
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.63