Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 16 Eylül

coin yorum

Bitcoin dalgalanmaya devam etti ve yazı yazarken 10,825 dolardan işlem görüyordu. Korku ve Açgözlülük Endeksi 47’lik bir okuma gösterdiğinden, kripto para birimleri hakkındaki duygu korkudan nötr hale geldi. Güçlü bir Bitcoin Cardano ve IOTA’nın kaderini değiştirmedi ve bu da piyasalarda ivme eksikliği gösterdi. Algorand düşüş eğilimini sürdürdü ancak son işlem seanslarında oynaklık eksikliği gösterdi.

Cardano [ADA]

Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

ADA, 0,097 $ ‘lık direnç altında işlem gördüğü için piyasalarda ivme eksikliği gösterdi.

RSI, basın zamanında 52 değerine sahipti. Bununla birlikte, RSI son birkaç gün içinde tarafsız çizgiyi birkaç kez kesti. Bu, dalgalanma ve ADA için bir eğilim olmadığını gösterdi.

Bir video güncellemesinde Charles Hoskinson, Bittrex borsasındaki geçişin neredeyse tamamlandığını belirtti. Ayrıca BitMEX’in Cardano’yu listeden kaldırdığı yönündeki söylentileri de reddetti, “aslında bunun tam tersi. Bitfinex gibi insanlar bizi listeliyor. ”

IOTA

Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA, son birkaç günde iki kez 0,288 ABD doları direnç üzerinde bir işlem seansını kapattı, ancak her iki kez de seviyenin üzerinde tutamadı.

Müthiş Osilatör, kripto para için zayıf düşüş ivmesi gösterdi.

Direnç yakın zamanda birçok kez test edildi ve IOTA her seferinde daha yüksek bir düşük oluşturdu. Fiyat dirence çok yakın olsa bile alıcılar devreye girdi ve bu da IOTA’nın kısa sürede direnç seviyesini tersine çevirebileceğini gösteriyor.

Algorand [ALGO]

Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

20 SMA (beyaz), yakın vadede düşüş göstermek için 50 SMA’nın (sarı) altından geçmekle tehdit etti. ALGO, 0,38 dolar değerinde, 0,39 dolar seviyesinde direnç altında işlem gördü.

Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi, ancak fiyat hareketli ortalamalarının yanı sıra 0.39 $ seviyesinden dirençle karşılaştı. Bu seviyelerin ötesinde bir hareket, 100 SMA’da (pembe) daha fazla direnç görecektir.

100 SMA’nın ötesinde bir hareket yükseliş trendini tetikleyebilir. Fiyat, destek olarak yaklaşan direnç seviyesini geri alamazsa, bir düşüşe yönelebilir.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.