Çarşamba, Ocak 27, 2021

Cardano: IOHK, Üretim öncesi ortamı yerel belirteçleri başlatmaya yakın

IOHK, Yerel belirteçler için bir ön üretim ortamı başlatmaya çok yakın. Goguen geliştirme ekipleri, Akıllı sözleşme işlevlerini test etme yolunda ilerliyor.

Cardano’nun ana geliştiricileri, 2020 için Goguen’in dağıtımına ilişkin son güncellemelerini yaptılar. Goguen Proje Lideri Dimitris Poulopoulos ve Cardano Proje Lideri Volodymyr Hulchenko, İki haftada bir yayınlanan son videolarında yılın en aktif ayını geçirdiklerini söylediler.

Son zamanlarda IOHK, Sert çatal birleştirici ile Token kilitleme özelliğinin başarılı bir şekilde uygulandığını duyurdu. Etkinlik, Cardano’nun merkezi olmayan finans yeteneklerini tam olarak entegre etmenin ikinci adımıdır.

Bu bağlamda, Hulchenko, Cardano düğümü ve defter ekiplerinin son iki hafta boyunca token kilitlemeyi teşhis etmeye ve test etmeye odaklandığını bildirdi. İlk sonuçlar olumlu oldu ve işlevler beklendiği gibi çalışıyor. Ledger cüzdanlarındaki önceki işlevlerden hiçbiri güncellemeden etkilenmedi. Ek olarak, Extended UTXO adlı yeni bir Goguen özelliği üzerinde çalışmaya başladılar. Hulchenko şunları ekledi:

(Bu özellik), Plutus’ta akıllı sözleşmeleri desteklemek için gereken Shelley dönemi harcanmamış işlem çıktı moduna bir ektir.

Cardano’nun ERC-20 dönüştürücüsündeki ilerleme

Poulopoulos, Token üretim öncesi ortamını açmaya yakın olduklarını söyledi. Bu, yerel tokenlerin Cardano’da yayınlanmasına ve dağıtılmasına izin verecektir. Ekip 4 temel faaliyete odaklandı: Ortamı tamamlamak ve yerel CLI belirteç düğümü işlevselliğinde kalite kontrolünü çalıştırmak, Belgeleri ve öğreticileri güncellemek, geliştirici web sitesine yerel bir simge bölümü eklemek ve meta veriler aracılığıyla belirteçleri kaydetmek.

Yakında ilk sürümü kullanıma sunacağız. Komut satırını kullanarak kendi belirteçlerinizi oluşturmakla ilgileniyorsanız, Lütfen önümüzdeki günlerde iletişim güncellemelerini takip ettiğinizden emin olun. Lütfen bunun üretim ortamının yalnızca erken bir sürümü olduğunu unutmayın (…).

Ana aşamalardan biri, İşlevler üzerinde herhangi bir etki olmaksızın MA düğümü ile çalışabilen BE cüzdanının bir ara sürümünü üretmektir. Genel olarak, ERC-20 token dönüştürme aracında, tokenlerin Ethereum’dan Cardano’ya taşınmasına izin verecek ilerlemeler kaydedildi. Ekip, CLI ön üretim ortamının yerel belirteç düğümündeki işlevselliği test etmeye başlamak için “yolda”.

Cardano’da akıllı sözleşmelere ev sahipliği yapacak Plutus platformuyla ilgili olarak Poulopoulos, PLC biçimlendirmesini yeniden düzenlediklerini, Hataları onardıklarını ve diğer faaliyetlerin yanı sıra Düz kodlamayı tanımlayan dilden bağımsız bir şartname yazdıklarını söyledi.

Marlowe’un ekibi şu anda finansal sözleşme dilinin yaklaşan beta sürümü üzerinde çalışıyor. Ek olarak, Plutus’a bağlanacak Marlowe 1.0 ve Marlowe 1.x sürümlerini planlıyorlar ve kullanıcı arayüzündeki hataları düzeltiyorlar. Poulopoulos eklendi:

V1.0 ve sonrasında çıkana kadar geçen süre boyunca tekrar tekrar devam etmesi gereken test denemelerini kullanmaya başladık (…)

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 30,814.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺11.95
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺20.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.61