Cardano Fiyatı, Akıllı Sözleşmelerin Piyasaya Sürülmesinden Önce Sabit Kaldı! | Şimdi Ne Olacak?

Cardano (ADA) 3
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano, 1 dolara büyük düşüşün ardından hemen toparlanmaya başladı. Yükseliş keskin ve tutarlıydı ancak 1.8 dolarda bir bariyere çarptı ve bu da planlanan hedefi 2 doları aştı. ADA, Mayıs ortasında 2,5 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyelerine erişmişti.

Bu arada, yaklaşan akıllı sözleşme jetonu 1,66 dolardan işlem görüyor. Hakim piyasa değerinin marjinal olarak altında, ADA, 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) ve dört saatlik grafikte 200 SMA tarafından oluşturulan 1,6 $’da çok önemli izdiham desteğini elinde tutuyor.

Bu çapa bölgesini korumak, yükseliş trendini sürdürmek için kritik öneme sahiptir; aksi takdirde, eğer kaybedilirse, büyük düşüşler ortaya çıkacak ve Cardano’yu tavşan deliğini 1 dolara geri döndürmeye zorlayacaktır.

Cardano’nun geliştiricisi Input Output Global (IOG), platformda akıllı sözleşme desteğinin başlamasına yol açacak son adımları açıkladı. “Alonzo” olarak adlandırılan bir hard fork birleştirme etkinliği, özellikleri uygulamak için Haziran ayından itibaren kullanılacak ve Eylül 2021’de tam dağıtıma yol açacak.

IOG, teknik bilgi gerektiren tipik akıllı sözleşmelere ek olarak, blok zincirine ilgi duyan neredeyse herkesin kullanabileceği bir uygulama sunmayı planlıyor.

Fiyat istikrar kazandıkça ADA için sırada ne var?

Cardano iki temel seviye arasında bocalıyor; 100 SMA tarafından vurgulandığı gibi, izdiham desteği 1,6 dolarda ve direnç 1,8 dolarda. Dört saatlik zaman dilimindeki teknik görünüm, yakın vadede düşüş eğilimine işaret ediyor.

Örneğin, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) pozitif bölgede bir engele çarptı ve ortalama çizgiye doğru geri çekiliyor gibi görünüyor. MACD çizgisi sinyal çizgisinin altından geçerse, bir satış sinyali tetiklenir. Düşüş trendi, ortalama çizgiye doğru Göreceli Güç Endeksi (RSI) düzeltmesi ile güçlendirildi.

ADA/USD dört saatlik grafik

ADA / USD fiyat tablosu Tradingview’e göre ADA/USD fiyat grafiği

Bununla birlikte, 1.5 $ ‘lık destek tutabilir ve yükseliş trendinin yeniden başlamasını görebilir. Kırılma 1,8 doların üzerinde ise. Bu engeli aşarak ticaret yapmak, boğaların 2,5 $ ‘a yükselişe dair spekülasyonlar yapması nedeniyle büyük alım emirlerini tetikleyebilir.

Cardano gün içi seviyeleri

Spot oranı: $1,63

Trend: Kısa vadeli düşüş eğilimi

Volatilite: Düşük

Destek: 1,6 ve 1,4 ABD doları

Direnç: 1.8 ve 2$

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.42dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!