Cumartesi, Ocak 16, 2021

Cardano Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Cardano pazarı son zamanlarda bir düşüşe tanık oldu ve toparlanmaya çalışıyor. Değer 0,3044 dolara düştü ve yazı yazılırken kripto para 0,3107 dolardan işlem görüyordu. Bu toparlanma fiyatı, yatırımcıların dijital varlığa uzun süre devam etmeleri için bir fırsat sağlayabilir.

Cardano bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ADAUSD

Yukarıdaki Cardano tablosu, değerde ani bir düşüş ve ardından bir düzelme gösterdi. Bununla birlikte, dijital varlığın değeri 0,2970 ABD Doları ile 0,3451 ABD Doları arasındaki sınırlı aralık arasında hareket ediyor. Bu aralık, dijital varlığın geri kazanım değerinin, direnci 0,3451 ABD doları olarak yeniden test edebileceğini gösterdi.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi değeri düşerek piyasadaki satış baskısına işaret etti, ancak toparlanma Cardano’yu denge bölgesine itiyor. Dijital varlığın satış ve satın alma baskısı bu aşamada dengelenecektir.

Bununla birlikte, piyasadaki momentum azaldı ve harika osilatör göstergesinin değeri sıfırın altına düştü.

Fiyat çubuklarının oldukça altında olan 50 hareketli ortalamanın şamdanlarla örtüşmesi ve fiyat düzeldikçe hareketli ortalama fiyat çubuklarının altında kalmaya devam ettiği için piyasanın yükselişi de azalmıştır.

Önemli seviyeler

Giriş: 0,3219 $
Stop-Loss: 0,3074 $
Kar Al: 0,3450 Dolar
Ödüllendirme Riski: 1.6

Sonuç

ADA’nın ticaret fiyatı son düşüşten sonra toparlanıyor ve fiyat dirence doğru yükseldikçe, kripto para biriminde uzun süren tüccarlara küçük karlar verebilir. 0,3451 dolarlık direnç göz önüne alındığında, tüccarlar 0,3450 dolardan kar elde edebilecekler. Bu, Bitcoin piyasasının trendde güçlü bir değişikliğe tanık olmaması koşuluyla gerçekleşebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,528.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18