Cuma, Şubat 26, 2021

Cardano, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Cardano 0,367 doların üzerine çıkamadı, ancak mumlar 20-SMA ve 50-SMA değerlerinin üzerinde kaldığı için genel eğilim hala yükseldi. Cosmos, anlık direncine yakın işlem gördü ve göstergeler yükseliş sinyallerini yakarken yukarı doğru bir kırılma olasılığını gösterdi. Dogecoin kayıplarını 0,024 $ ‘a düşürdü ve grafiklerde çıngıraklı hareket etmesi bekleniyordu.

Cardano [ADA]

Boğalar güçlü direnç seviyesini geçemediği için Cardano’nun fiyatı bir kez daha 0,347 $ ‘dan reddedildi. Mevcut fiyat hareketi, sermayenin kripto para biriminden uzaklaştığını gösteren Chaikin Para Akışı tarafından vurgulandı.

Sermaye çıkışlarına rağmen, mum çubuklarının 20-SMA (mavi) ve 50-SMA (sarı) değerlerinin üzerine çıkmasıyla ADA’nın yükseliş trendini sürdürmesi bekleniyor. Yükseliş trendi, son 30 günde %100’ün üzerinde güçlü getiri ile de karakterize edildi. Dahası, yeşil çubukların uzunluğu yarım çizginin üzerine çıktığı için kısa vadeli yükseliş Müthiş Osilatör tarafından desteklendi.

ATOM

Geçtiğimiz yedi gün Cosmos için oldukça değişken geçti. 8.6$ ‘lık direnç, ADA’yı birçok kez reddetmişti ve alıcılar, her durumda farklı destek seviyelerinde fiyatları yükseltmek için mücadele etmek zorunda kaldı. Yazım sırasında, fiyat bir kez daha yukarıda belirtilen direnç işaretine yakın işlem gördü.

MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi, sinyal çizgisinin oldukça üzerine çıktı ve ATOM’un bu sefer arzulanan direnç işaretinin üzerine çıkabileceğini öne sürdü. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde işlem görmesine rağmen, düşüş eğilimi yakın değildi ve ATOM, tersine dönmeden önce üst bölgede birkaç seans ticaret yapabilirdi. 8.6 $ fiyatı yine reddederse, önümüzdeki seanslarda bir miktar yatay hareket beklenebilir.

Dogecoin [DOGE]

Dogecoin, satış baskısının fiyatı zorlamaya devam etmesiyle dünden bu yana %13’ün üzerinde düştü. Ticaret hacmi, son 24 saatte %50’nin üzerinde düşüşle 6 milyar dolara düştü. Düşük ticaret hacmi, Bollinger Bantlarının genişliği ile desteklenen DOGE için oldukça değişken bir pazar olduğunu da gösterdi.

Bununla birlikte, DOGE, boğalar kripto paranın listelerde düşüşe giden hareketini durdurduğu için 0,024 dolarlık yeni bir destek seviyesi bulmuş olabilir. İleriye doğru hareket eden DOGE, momentum her iki tarafa da güçlü bir şekilde kaymazsa 0,038 ila 0,024 dolar arasında ihtiyatlı bir şekilde işlem yapabilir. Göreceli Güç Endeksi de, endeksin nötr bölgede yatay seyretmesiyle benzer bir duygu uyandırdı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 47,664.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98