Cardano, Cosmos, Digibyte Coin Yorum Analizleri: 9 Temmuz

altcoin yorumları

Cardano, Cosmos ve Digibyte dahil olmak üzere piyasadaki altcoinlerinin çoğu, grafiklerdeki sağlıklı, tepeli bir pump ardından geri çekilmeyi ima ediyor. Bunlardan bazılarının konuşmak için çok fazla gelişmesi olmasa da, Cardano gibi diğerleri, özellikle Shelley’nin uygulanmasına yönelik yaklaşmakta olan zorluklar ışığında umut verdi.

Cardano [ADA]

Cardano Cosmos Digibyte Fiyat Analizi 09 Temmuz

Kaynak: TradingView üzerinde ADAUSD

Cardano’nun fiyatı 0,12 dolardı ve ADA’nın yazı yazılırken 3,179 milyar dolarlık bir piyasa değeri vardı ve bu da onu dünyanın en büyük 7. kripto para birimi haline getiriyor. Bununla birlikte, birçok altcoin her biri daha önce hiç olmadığı gibi tırmanırken toplanıyor gibi görünse de, Cardano yazıyı hazırladığımız zamanında düzeltme yiyip geri çekiliyor gibi görünüyordu. Böyle bir geri çekilme, fiyatı ADA’nın mevcut seviyelerinden % 18 düşüşle 0.1013 $ ‘a itebilir.

İlginç bir şekilde, bunu takiben, Shelley ana ağının hala geliştirilmekte olduğu ve bununla ilişkili birçok gelişmenin yakında geçebileceği gerçeği ışığında daha da yükselmesi bekleniyor. Ayrıca, RSI göstergesi aşırı alım bölgesinin alt tarafına bir düşüş göstermiştir.

Cosmos [ATOM]

1594309230 931 Cardano Cosmos Digibyte Fiyat Analizi 09 Temmuz

Kaynak: TradingView’de ATOMUSD

ADA gibi, Cosmos’un ATOM’u da yazı yazılırken, token ticareti 663 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 3.479 $ ile geri çekilme işaretleri gösteriyordu. Aynı zamanda, kripto 24 saatlik işlem hacminde 144 milyon dolar kaydederken, ATOM’un piyasa değeri açısından 25. en büyük kripto para birimi olduğu gözlemlendi. Ayrıca, geri çekilme % 8 veya 3.191 dolar kadar büyük olabilir.

Bu da bir fırsat olabilir, çünkü geri çekilme, alt’ın üzerinde bulunduğu üstel artışı izleyerek pazarın boğalarına iyileşmek için zaman tanıyacaktır. Son olarak, MACD göstergesi grafiklerde düşüş eğilimi göstererek yukarıda belirtilen potansiyel geri çekmeyi daha da destekledi.

Bu gelişmeler, Cosmos ağının arkasında, bir sonraki ağ yükseltmesi Stargate’in neler içereceğini tanıtıyor.

Digibyte [DGB]

1594309230 434 Cardano Cosmos Digibyte Fiyat Analizi 09 Temmuz

Kaynak: TradingView’da DGBUSD

Digibyte, alt sezon gibi görünen pompaların adil payını gördü. Bununla birlikte, 0.02190 $ ‘lık ret, fiyatı mevcut seviyeden % 11’ lik bir geri çekilme olan 0.0193 $ ‘a itecektir. Basın zamanında DGB’nin toplam piyasa değeri 283 milyon dolardı ve bu da onu pazardaki 38. en büyük kripto para birimi haline getirdi.

Kripto para son 24 saatte % 2.4’lük bir düşüş kaydetmesine rağmen, yakında grafiklerde daha önemli bir düşüş beklenebilir.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.