Çarşamba, Ocak 27, 2021

Cardano Ada Yorum ve Fiyat Analizi: 24 Aralık

Cardano’nun fiyatı bir roller coaster yolculuğuna tanık oluyor ve dün gece saatlerinde anda 4,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 0,1506 dolardan işlem görüyordu ve bu onu dünyanın en büyük 10. kripto para birimi yapıyordu. Bitcoin yavaş ilerlerken, altcoinlerin yükselme şansı var ve aynı fırsat Cardano ile de görülebilir.

Cardano Ada Yorum Grafiği: 4H

ADAUSD TradingView

Görüldüğü gibi, ADA paralel bir kanal modelinde; aslında, mevcut azalan kanal modelinden önce bir başka yükselen kanal modeli devredeydi. Basın anında fiyat, ara destek görevi gören kanalın merkez çizgisiyle boğuşuyordu. Bunun ihlal edilmesi, fiyatın kanalın altına doğru ilerlemesine neden olabilir.

Görünüşe göre, kısa vadede ADA için küçük bir düşüş ve ardından bir dalgalanma olacak.

ADA için Gerekçeler

RSI göstergesi, satıcıları gösteren aşırı satım bölgesine doğru inişini sürdürdü. Bu, son 6 saatteki% 7’lik fiyat düşüşünde de görülebiliyor. Bunun sonucu, aşırı alım bölgesine gelmeden önce düşüş eğilimi gösteren Stokastik RSI’da görülebilir.

OBV göstergeleri, satıcıların da mevcut olduğunu, ancak sayı veya miktar olarak azaldığını da kanıtlıyor.

Yalnızca bu nedenle, ADA bir destek seviyesine ulaşacak ve oradan kanalın tepesine veya modelin dışına çıkacaktır. Bu nedenle, genel pozisyon uzun olmalı ve kısa olmamalıdır.

0.382-Fibonacci seviyesinin altındaki likidite cebi [$0.1471] bu sıçramaya neden olacak seviye olacaktır. Bununla birlikte, fiyatın bu cebin altına düşme ve 0.5-Fibonacci seviyesine 0.1358 $ ‘a düşme riski var.

Cardano için Dikkat edilecek seviyeler

Uzun bir pozisyon, % 9.48’lik iyi ancak muhafazakar bir kar sağlayacaktır.

Giriş: 0,14728033 ABD doları
Zarar Durdurma: 0,13768406 $
Kar Al: 0,16124056 Dolar
Ödüllendirme Riski: 1.45

Belki de riski azaltmak, stop-loss oranını yukarıdakiler yerine 0.1416 $ ‘a sıkıştırarak ve dolayısıyla R / R’mizi 2.47’ye yükselterek yapılabilir. Bu şekilde, stop-loss vurulursa, kayıp eskisi kadar olmayabilir.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 0.322285dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺11.95
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺20.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.61