Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-12

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano (ADA) yorum analizimizle birlikte, Cardano Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ADA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyorlar. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken Cardano son sert düşüşlere rağmen güçlü fiyat hareketleri sergiledi. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

ADA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Cardano-01.07-01

ADA yorum analizi ile birlikte Cardano coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının son 10 gün içerisinde %25’lik bir düşüş yaşadığı gözlemleniyor. ADA için boğaların alım baskısın arttırması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Cardano için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.28-1.35 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 1.45-1.52 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 1.75 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Altcoin içn aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.19 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 1 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Cardano Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Cardano-01.07-02

Cardano (ADA) teknik analizimizle birlikte, ADA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, ADA fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın alında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama altında işlem görmeye devam edilmesi ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoinin sert düşüşler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

Cardano Destek ve Dirençler

• Önemli Destek Seviyesi: 1.19

• Önemli Direnç Seviyesi: 1.28-1.35

3 4 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook