Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-8

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano (ADA) yorum analizimizle birlikte, Cardano Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ADA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasasında lider kripto para birimi Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesinin üzerine yükselmesi ile fiyat toparlanmaları gözlemleniyor. Çoğu altcoin yükselişe geçerken major altcoinlerde de yükselişler gözlemleniyor. Cardano, hafta başından beridir %25’lik bir yükseliş yaşarken altcoin için yükselişlerin devam etmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

ADA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

ADA-12.25-01

ADA yorum analizi ile birlikte Cardano coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının minör bir yükselen trend çizgisi üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu trend çizgisi üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ile yükselişlerin devam etmesi muhtemel olacaktır.

ADA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.46-1.52 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile altcoinin 1.6 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 1.75 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

ADA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye yükselen trend çizgisi olacaktır. Bu trend çizgisi altında istikralı fiyat hareketlerinin sağlanması ile 1.3 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için bu destek seviyesinin kırılımı ile 1.2 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir. Aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 1 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

Cardano Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

ADA-12.25-02

Cardano (ADA) teknik analizimizle birlikte, ADA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, ADA fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilediği gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ile 50 günlük basit hareketli ortalamaya kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. ADA fiyatının 50 günlük basit hareketli ortalamanın üzerine yükselmesi halinde altcoin için asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam etmesi ile birlikte altcoinin yükselişine devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın yarım çizginin altına düşmesi ile birlikte tekrardan aşağı yönlü fiyat hareketleri aktif olacaktır.

ADA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

1.3

1.46-1.52

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook