Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-12

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano (ADA) yorum analizimizle birlikte, ADA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Cardano yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası yaklaşık 2 haftadır lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde sert düşüşler yaşıyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altına düşüş yaşarken Cardano ise yaklaşık son 1 ayda %50’ye yakın bir düşüş yaşadı. ADA için yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

Cardano Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Cardano-12.16-01

Cardano yorum analizi ile birlikte ADA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının sert düşüşler yaşadığı gözlemleniyor. Altcoinin yaşadığı sert düşüşler ile ağustos ayında işlem gördüğü seviyelerden işlem gördüğü gözlemleniyor. ADA yorum analizimize başladığımız sırada 1.3 dolar seviyelerinden işlem gördüğü gözlemleniyor.

Cardano için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.5 dolar major direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin 1.75 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. ADA için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.9 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoin için güçlü bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

ADA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.2 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu güçlü destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için hedef seviye 1 dolar kritik destek seviyesi olacaktır. Cardano yaklaşık 10 aydır 1 dolar destek seviyesinin altında işlem görmedi. Bu yüzden altcoin için bu destek seviyesinin kırılımı halinde sert düşüşlerin aktif olması muhtemel olacaktır.

ADA Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Cardano-12.16-02

Cardano (ADA) teknik analizimizle birlikte, ADA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, ADA fiyatının yaklaşık 1 aydır 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Bu da altcoin için negatif olmakla beraber orta vadeli bir düşüş trendinin aktif olduğunu göstermektedir.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 20 günlük basit hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için kısa vadeli bir yükseliş trendi aktif olacaktır. Bu hareketli ortalamanın aşılıp 50 günlük hareketli ortalamanın da üzerinde fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için orta vadeli bir yükseliş trendi aktif olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizgi üzerine yükselmesi halinde altcoin için fiyat toparlanmalarının yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın tekrardan aşırı satış bölgesine gitmesi halinde ADA’nın 1 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşaması muhtemel olacaktır.

Cardano Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

1.2

1.5

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook