Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Cardano-1-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano (ADA) yorum analizimizle birlikte, ADA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ADA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde sert bir düşüş yaşadı. Çoğu altcoin %30’dan fazla bir düşüş yaşarken Cardano ise uzun bir süredir bir düşüş trendinde bulunuyor. ADA eylül ayının başlarında 3.1 dolar ATH seviyesine yükseliş yaşamasının ardından bir düşüş trendine girmişti. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile birlikte inceleyelim.

Cardano Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

CARDANO-12.08-1

ADA yorum analizi ile birlikte ADA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının 2 önemli düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemleniyor. İlk düşen trend çizgi, kısa vadeli olup ikincisi ise altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldikten sonra girdiği düşüş trendini göstermektedir. ADA için bu iki düşen trend çizgisinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde sert yükselişlerin yaşanması muhtemel olacaktır.

Cardano yorum analizimize başladığımız sırada 1.4 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.5 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise minör düşen trend çizginin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu trend çizgisinin aşılması ve üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde kısa vadeli bir yükseliş trendi aktif olabilir.

ADA’nın minör düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemesi halinde ilk hedef seviye 1.9 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise major düşen trend çizgisine doğru bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoinin major düşen trend çizgisini aşması halinde ise orta-uzun vadeli bir yükseliş trendi aktif olabilir.

ADA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.2 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 1 dolar destek seviyesine doğru bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

ADA Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

CARDANO-12.08-2

Cardano (ADA) teknik analizimizle birlikte, ADA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, ADA fiyatının 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamalarının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef 20 günlük basit hareketli ortalama olacaktır. Bu hareketli ortalamanın aşılması halinde kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır. Ancak altcoin için orta-uzun vadeli bir yükseliş trendinin aktif olabilmesi için ise 50 günlük basit hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında negatif seyrediyor. RSI’ın yarım çizginin üzerine yükselmesiyle birlikte altcoin için fiyat toparlanmaları ile kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın tekrardan aşırı satış bölgesine gitmesi halinde ise 1 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

Cardano Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

1.2

1.5

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook