Diğer
  Ana SayfaHaberCardano (ADA) Kısa Vadeli Fiyat Analizinde İç Açıcı Durmuyor!

  Cardano (ADA) Kısa Vadeli Fiyat Analizinde İç Açıcı Durmuyor!

  -

  • Cardano (ADA), uzun vadeli düşen direnç trendinden çıktı.
  • $0,390 ve $0,580’de uzun vadeli direnç var.
  • Cardano (ADA), kısa vadeli yükselen paralel kanal içinde işlem görüyor.

  Uzun vadeli analizler, Cardano (ADA) fiyat artışının devamını desteklerken, kısa vadeli fiyat analizleri, fiyat konusunda hala belirsiz.

  ADA, Cardano blok zinciri platformunun yerli tokenidir. Haftalık grafik, ADA fiyatının Ocak 2023’te uzun vadeli düşen direnç çizgisinin üzerine çıktığını gösteriyor. Çizgi, Ağustos 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana çizilmişti. Bu nedenle, düşüş trend çizgisinden çıkışın önemli bir yukarı harekete yol açması bekleniyor.

  Ancak, ADA token fiyatı Mart 2023’te çizgiyi destek olarak doğrulasa da (grafikteki kırmızı belirteç), keskin bir artış henüz başlamadı. Aksine, fiyat hala yatay $0,390 direnç bölgesinin altında işlem görüyor. Ayrıca, haftalık RSI 50’de dirençle karşı karşıya, trendin henüz boğa olarak onaylanmadığına dair başka bir işaret.

  Eğer ADA fiyatı yükseliş yaparsa, $0,580’deki sonraki dirence kadar artabilir. Ancak, tekrar reddedilirse, $0,300’e düşebilir. ADA fiyatının çıkış yapacak mı yoksa yapmayacak mı belirlemek için daha düşük bir zaman çerçevesine bakmak gerekiyor.

  Cardano (ADA) Fiyat Kırılımı
  ADA/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

  Neden Cardano (ADA) Fiyatı Yükseliş Yapamıyor?

  Günlük zaman çerçevesinden teknik analiz, net bir Cardano fiyat tahmini sağlamıyor. Önemli bir direnç seviyesini kıramadığı Şubat’ta bir gerileme yaşamasına rağmen, ADA fiyatı $0,410 direnç bölgesinin üzerinde çıkış yapamadı. RSI artışı desteklese de, çıkış henüz gerçekleşmedi.

  Çıkış başarılı olursa, ADA ortalama $0,560 fiyatına ulaşabilir, ancak tekrar reddedilirse fiyat $0,325’e düşebilir.

  Cardano (ADA) Fiyat Aralığı
  ADA/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

  Nihayetinde, altı saatlik kısa vadeli grafiklere göre, ADA fiyatı 10 Mart’tan bu yana yükselen bir paralel kanal içinde arttı. Bu tür bir kanal genellikle sonunda çöküşlere yol açan yapıları içerir. Fiyat hareketi dengesiz oldu, ayısal bir yapıyı işaret ediyor.

  Sonuç olarak, son bir ayda meydana gelen fiyat artışı, aşağıdaki görselde yer alan B dalgası olabilir. Bu senaryo doğruysa, C dalgası çöküşe yol açabilir. Bu, ADA fiyatının $0,280 destek seviyesine düşmesine neden olabilir.

  Öte yandan, ADA fiyatı kanaldan çıkarsa ve $0,410 direnç seviyesini aşarsa, ayısal görünümü geçersiz kılacak ve $0,560 direnç seviyesine doğru bir artışa neden olacaktır. Bu nedenle, gelecek 24 saat, gelecekteki trendi belirlemede hayati öneme sahip olacaktır.

  Cardano (ADA) Fiyat Grafiği ABC Dalgaları
  ADA/USDT Altı Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

  Sonuç olarak, en olası Cardano fiyat tahmini, kanaldan çöküş ve $0,280’e yakın sonraki destek seviyesine düşüş olacaktır. Kanaldan çıkış ve $0,410 bölgesi, ayısal tahmini geçersiz kılacak ve $0,560’lık bir artışa neden olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler