Cardano Ada Fiyat Analizi 17 Temmuz 2021

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Yer yer bir çok yatırımcıyı mutlu eden yer yer ise üzen ülkemiz piyasasında da oldukça popüler olan Cardano (ADA) yazacağımız analizimin bu sefer ki konuğu olacak.

Cardano’nun (ADA) fiyatı düşüyor

Cardano Ada

 

Cardano (ADA), Haziran ayının en düşük seviyelerinden %50’ye yakın bir canlanmanın kilit dirençte hızla durdurulmasının ardından son 2 haftada düşüşe geçti. Genel kripto para piyasası, geçen ay pek çok yatırımcının şu anda ne tür bir pazarda bulunacağımız yönünde yaptığı tahminler tutmadı. Cardano (ADA), 1,00 doların altındaki bir düşüşten kurtulmak için önemli desteklere sahip olmalıdır.

ADA fiyatı, 5 Temmuz’dan bu yana düşen bir kanalda kaldı. Düşüş trendi kırılmış gibi görünmediğinden fiyat her trendden keskin bir şekilde sıçradı. Yazı yazıldığı sırada, ADA fiyatı 1,15 dolarlık ana desteğine düştü ve ondan hafif bir fitil oluşturdu. ADA boğaları güçlü bir sıçrama yaratamazsa, fiyatı çok hızlı bir şekilde 1,10 doların altında göreceğiz.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano (ADA)

ADA fiyatının yükseliş eğilimine girmesi için birçok engelin üstesinden gelinmesi gerekiyor. İlki, son 6 ayda önemli bir işaret olarak hareket eden 1.20-1.26 dolarlık büyük direncini içeriyor. Bu büyük direncin etrafında, fiyatı yaklaşık 2 hafta boyunca düşük tutan 25 MA yatıyor. Boğalar, yaklaşık bir aydır saygı duyulan orta vadeli trend çizgisini kırmayı deneyecek konumda olmak için bu bölgeyi ve MA’yı yeniden kazanmalıdır. Tüm bu bölgelerin kırılması, ADA fiyatını 1,50 doların ortalarına doğru bir canlanma başlatmak için harika bir konuma getirecek.

RSI’a baktığımızda, her iki yönde de büyük bir kırılmayı bekleyen gücün birlikte konsolide edildiğini görebiliriz. Histogram düşüş eğiliminde olduğu için MACD son birkaç haftadır oldukça kararlı bir düşüş gösteriyor. 0 çizgisinin üzerinde bir kırılma, Cardano’nun bir tür canlanmaya başlaması için gereken gücü büyük olasılıkla sağlayacaktır.

Cardano ADA

Cardano (ADA) için önemli seviyeler

  • Spot Fiyatı: 1,15 dolar
  • Trend Durumu: Ayı
  • Volatilite: Yüksek
  • Destek Seviyesi: 1,15 dolar
  • Direnç Seviyesi: 1,20 dolar
0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook