Cardano (ADA) 2 Doları Geçti!

Cardano (ADA) 3
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.18 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin (BTC) fiyatı Tesla’nın BTC açıklaması ve Binance’ın regülatörlerin radarına yakalanması ile beraber düşüşe geçmişti. Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,999.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor. Bitcoin hakimiyeti ise yüzde 40’lara kadar düşmüş durumda.

Bu düşüşle beraber birçok altcoin düşüşe geçti ve yüzde 10’dan fazla değer kaybetti. Ancak bu altcoinler arasında yükselişe geçenler de vardı. Bunların başında Cardano (ADA) geliyor ve neredeyse yüzde 50 arttı. Ayrıca Tesla’nın çevre kirliliği nedeniyle Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak durdurması, çevre dostu 3 altcoinin yükselişe geçmesine neden olmuştu.

Cardano fiyatına baktığımızda, uzun süredir devam eden yatay kanal ve konsolidasyon sonunda kırıldı. 1.5 dolar seviyelerinin aşılması, tüm zamanların en yüksek seviyesini getirdi.

Ayrıca kripto analisti Alex Saunders, Ethereum (ETH) platformunun hızlı bir şekilde ölçeklenemezse ve gaz ücretleri küçük yatırımcılar için çok pahalı olmaya devam ederse, kullanıcıların muhtemelen diğer platformlara geçeceğini belirtiyor. Ve bunun Cardano (ADA) olabileceğini söylüyor.

Cardano’nun, gerçekten işleri halletmesi gerekiyor. Daha ne kadar bekleyebileceklerini bilmiyorum. Rekabet etmek istiyorsanız gerçekten bir şeyler çıkarmanız gerekiyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!