Diğer
  Ana SayfaSponsorPRBybit’ten Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller

  Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller

  -

  15.000 USD Değerinde Ödül Havuzu ve Apple Ürünleri

  Kullanıcılarının kripto varlık işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma amacı ile “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel sunduğu ödüller ve kampanyalarıyla da kullanıcılarına seviye atlatıyor.

  Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel yeni yıl kampanyası 21 Aralık Salı günü başladı. Muhteşem ödüllerin yer aldığı yeni yıla özel bu kampanyaya etkinlik sayfasından kaydolabilirsiniz.

  Bazı ödüller “ilk gelene öncelik verilir” esasına göre verileceğinden birbirinden güzel ödüllere sahip olmak için acele edin.

  Yeni Yıla Özel Türkiye’deki Kullanıcılara 15.000 USD Değerinde Ödül Havuzu ve Apple Ürünleri

  Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarının yeni yılını kutlamak için muhteşem ödüller veriyor. Bybit’in yeni yıla özel kampanyasına katılan kullanıcılar, kampanya süresince Spot ve Vadeli İşlemler’de gerçekleştirecekleri işlemlerin hacmine göre şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

  Aşağıdaki tabloda yer alan işlem hacmi derecelerine göre katılımcılar, şanslı çekilişle 15.000 USD değerinde $GAL, $REAL, $CRAFT tokenleri ve Macbook Pro, iPhone 13 ve Airpods Pro Apple ürünlerini almaya hak kazanacaklar.

  Oduller

  Etkinlik şartlarını sağlayan ve ilk kez alım-satım gerçekleştiren ilk 200 kullanıcı ayrıca 1000 $PTU tokeni eşit olarak paylaşacak. Bu ödül, “ilk gelene öncelik verilir” esasına göre dağıtılacak. Kullanıcıların, Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için yeni yıla özel hazırladığı kampanyaya katılabilmek için etkinlik sayfasında yer alan “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak kampanyaya kaydolması gerekmektedir.

  Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil

  Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için hazırladığı yeni yıla özel etkinliği, 21 Aralık 2021 Salı günü saat 19:00’da başladı ve 30 Aralık 2021 Perşembe günü saat 23:59’da sona erecek.

  7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

  Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

  Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

  Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

  -*-

  Bybit Hakkında

  Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

  Sorumluluk Reddi

  Bu makale bir sponsorlu makaledir ve yer alan şirketler, yazının ana sponsorlarıdır. Sizin için uygun  sitesini seçmeden önce kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz. Olası kazanç veya kayıplardan yatırımcı veya ürün kullanıcısı sorumludur. Coin Otağ hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler