Ana SayfaSponsorPRBybit, Oracle Red Bull Racing’in Ana Takım Ortağı Oldu

Bybit, Oracle Red Bull Racing’in Ana Takım Ortağı Oldu

-

Önde gelen kripto para borsalarından Bybit ile Oracle Red Bull Racing arasında uzun dönemli bir anlaşma imzalandı. Bybit bu anlaşma ile Takım’ın İsim Ortağı Oracle’dan sonra en kademeli iş birliği ortağı konumuna geliyor. Bu yeni anlaşma ile Bybit, Red Bull Racing’in özel Kripto Para Borsası Ortağı olarak da görev alacak. 

Oracle Red Bull Racing, dijital ekonominin gücünü Takım’a getirecek olan önde gelen kripto borsası Bybit ile çok yıllı bir sözleşme yaparak ortaklıklarını duyurdu. Bybit, bu ortaklık ile Ana Takım Ortağı görevini üstlenecek. 2018 yılının Mart ayında kurulan kripto para borsası Bybit, yıllar içinde katlanarak büyüdü ve şu an dünya genelinde altı milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Bu yeni anlaşma ile Bybit, Red Bull Racing’in özel Kripto Para Borsası Ortağı olarak da görev alacak.

Bu iş birliği ile Oracle Red Bull Racing’in misyonu olan fan/taraftar katılımı da artacak çünkü Bybit burada devreye girip Fan Token Çıkarma Ortağı ve Teknoloji Geliştirme Ortağı görevini üstleniyor. Kripto para borsası Bybit, Takım’ı yalnızca büyüyen dijital varlık koleksiyonlarını dağıtarak değil aynı zamanda Bybit ve Oracle Red Bull Racing birlikte STEM ile ilgili meslekleri destekleyecek ve yeni bireyleri kodlama eğitimleri ile bir araya getirecek. Bybit’in sahip olduğu asıl dünya görüşü Üst Düzey yenilikleri, yetenekleri ve teknoloji gelişimlerini desteklemek. Bu görüş, Takım Milton Keynes’de Red Bull Teknoloji Kampüsü’nü geliştirip büyütürken Oracle Red Bull Racing’in asıl hedefi ile örtüşüyor.

Ortaklık ücreti, hem nakit olarak hem de BitDAO’nun yönetişim tokeni BIT cinsinden ödenecek.  BitDAO, dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonlarından biri. Merkeziyetsiz ekonominin kurucularını destekliyor, BIT token sahiplerine insanların birlikte çalışması, etkileşimde bulunması ve işlem yapabilmesi için tamamen yeni yollar sunan teknolojileri teşvik etmek için tekliflerde oy verme hakkı tanıyor. 

Oracle Red Bull Racing Takımının Patronu ve CEO’su olan Christian Horner konuyla ilgili şunları söyledi: “Bybit’i aramızda görmekten dolayı çok memnunuz. İleri düzey ve muhtemelen oyunun kurallarını değiştirecek yeni bir araç felsefesinin pistte yer almasıyla birlikte, 2022’de yeni nesil bir F1 yarışmasına girerken Ana Takım Ortağımız da teknolojinin en önde gelenlerinden biri konumunda yer alıyor. Bybit, teknoloji alanında yeniliğin ön sıralarında yer alma, rekabetçi bir tempo oluşturma ve statükoyu alt üst etme tutkumuzu Takımımız ile paylaşıyor. Bybit’in dijital yenilikler yoluyla F1’de fan/taraftar deneyimini canlandırma taahhüdü ile güçlerimizi birleştirdik. Bu Takım için de önemli bir misyon ve Bybit’in yardımı sayesinde dünyanın her yerindeki fanlar/taraftar ile daha kapsamlı, değerli ve derin bir bağ kuracağız.” 

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou ise şunları söyledi: Oracle Red Bull Racing’in durmak bilmeyen tutkusu, cesareti ve dayanıklılığı bize ilham veriyor. Takım, oyun düzenini dijital varlıklar nasıl küresel finans sistemini değiştirdiyse o şekilde değiştiriyor. Genç bir borsa olarak, Red Bull Oracle Racing ile değerlerimizin tam merkezinde bağlantı kuruyoruz. Kriptoda hizmet hiç aksamıyor ve durmadan devam ediyor. Hız, sağlamlık ve güvenilirlik arasındaki mükemmel uyum ise kullanıcılarımızın bizim platformumuzda aradığı her şey. Şasiyi, motoru ve ustalığı mükemmelleştirmek için hiç durmak bilmeyen bir çalışma, yarışan sürücülerin aralıksız şekilde dikkatlerini koruma uğraşları ve yakıtı adrenalin olan bir oyunda güçlü bir şekilde odaklanmaları ile pistte tarihi anlara şahit olmak mümkün olacak.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler