ByBit Davet Et Kazan Etkinliği ile Türkiye’ye Özel Ödüller!

ByBit-Davet-Et

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bybit, dünyanın önde gelen kripto varlık işlem platformlarından biri olarak kullanıcılarına kripto varlıklarla güvenle işlem yapabilecekleri, kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde olduğu bir işlem deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Kullanıcılarının kripto varlıklarla işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma yolunda “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, düzenlediği kampanyalar ve verdiği ödüllerle de kullanıcılarına seviye atlatıyor. Bybit, son olarak Türkiye’deki kullanıcılarına özel “Davet Et, Kazan!” etkinliğini duyurdu.

Bybit’in Türkiye’deki Kullanıcıları Arkadaşlarını Davet Ederek 250 Dolara Kadar Kazanabilecekler!

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Davet Et, Kazan! etkinliğine katılmak oldukça kolay. Kullanıcıların etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden etkinliğe kaydolmaları gerekmektedir. 

Katılımcılar referans linkleri ile davet ettikleri, koşulları sağlayan her bir arkadaşı için çekilebilir 5 USDT kazanacak. Her katılımcı toplamda 250 USDT’ye kadar ödül kazanabilecek. Katılımcıların ödül kazanabilmeleri için davet ettikleri, koşulları sağlayan arkadaşlarının Bybit’in Spot Piyasasında en az 50 $ değerinde alım-satım yapması gerekiyor.

ByBit Davet Et Kazan Ödülleri Bunlarla da Sınırlı Değil!

Bybit’in Davet Et, Kazan! etkinliğine katılan kullanıcıların referans linkini kullanarak Bybit’e kaydolan kişiler Bybit’in Spot Piyasasında en az 50 $ değerinde alım-satım yaparak 5 USDT kazanacaklar. Alım-satım miktarı 200 $’a ulaştığında ise 10 USDT kazanacaklar.

Etkinlik 19 Ocak Perşembe günü saat 19.00 itibarıyla başladı ve 18 Şubat Cuma günü saat 18.59’a kadar sürecek. Etkinlikle ilgili tüm detayları etkinlik sayfasında bulabilirsiniz.

Daha Fazla mı Kazanmak İstiyorsunuz? Bybit’in Referans Programına Göz Atın!

Yukarıda detaylarına yer verilen etkinlik ve ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, koşulları sağlayan her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.

Bu bir sponsorlu makaledir, risk veya kazanç yatırımcının/kullanıcının kendisine aittir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster