Salı, Ocak 19, 2021

BUCIM, GARAN, THYAO Hisse Önerileri ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %0,63 oranında prim yapan endeks günü 1.559 seviyesinden kapattı. Haftalık ortalaması üzerinde kalmaya devam eden endekste osilatörlerin aşırı alım bölgesindeki ısrarlı hareketi de sürüyor. Kısa vadeli bir yükseliş kanalı da yakalayan endeks 1.550 – 1.545 destek bölgesinin üzerinde kalarak yükselişini sürdürebilir. Olası yükselişlerde öne çıkan dirençler sırasıyla 1.580 ve 1.592 seviyesinde.

BIST-30 Kontratı

Yükselen trend çizgisini ve haftalık ortalamasını destek yapmaya devam eden kontratta osilatörler aşırı alım bölgesinde kalmaya devam ederlerken, yükseliş isteği bugün de sürebilir. Olası yukarı yönlü harekette hedef olarak 1.750 seviyesi izlenebilir.

BUCIM, GARAN, THYAO

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (14.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.92
THYAO.IS₺13.54
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.18
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.43