Bu Haftanın Yükselen ve Düşen Kripto Para Birimleri

Phemex
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu hafta piyasalarda sık sık toparlanmalar gördük. Özellikle Elon Musk’ın tweetleri ve Türkiye saatiyle dün gece Twitter hesabındaki profil fotoğrafını Bitcoin olarak değiştirmesi gündemde yer aldı ve Bitcoin 1 gün içerisinde 2000 dolar düştü.

Bunun yanı sıra 3-5 Haziran tarihleri arasında Miami’de gerçekleşen Bitcoin konferansı bir süredir beklenen bir gelişmeydi. Konferansta konuşulanlar kripto para topluluğunu ve kripto para geleceği için bir hayli önem taşıyor.

İşte Bu Haftanın En Çok Yükselen 3 Coini:

  1. CurveDao Token (CRV) %69: ERC-20 tabanlı Curve.fi adlı merkezsiz borsanın tokeni olarak tanımlanıyor. Bu token ERC-20 tabanlı tokenlerin değişimine olanak sağlamaktadır. 898 milyon dolar piyasa değeri, 466 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
  2. Theta Fuel (TFUEL) %67: Theta Network’un 2.coini olan TFUEL, Theta blokzincirine bağlıdır. Akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak, video akışını paylaşmak için aktarıcılara yapılan ödemeleri ulaştırmak gibi zincir içi işlemlere güç sağlar. 2.5 milyar dolar piyasa değeri, 240 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
  3. Kusama (KSM) %57: Polkadot’un erken, rafine edilmemiş ve denetlenmemiş bir sürümüdür. Kusama platformunun yönetim tokenidir. 3.4 milyar dolar piyasa değeri, 396 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.

Bu Hafta En Çok Değer Kaybeden 3 Coin:

  1. Helium (HNT) %15: Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan Blockchain destekli bir ağdır. 1.23 milyar dolar piyasa değeri, 9.5 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
  2. Revain (REV) %8: Revain ağında dolaşan sabit bir paradır. 962 milyon dolar piyasa değeri, 4.3 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
  3. Polygon (MATIC) %4.7: Ethereum ile uyumlu blockchainlerden oluşan bir ağ inşa eder. 9.8 milyar dolar piyasa değeri, 1.4 milyar dolar işlem hacmine sahiptir.

Bu hafta listemizde Polygon, Kusama, Theta Fuel isimli coinler geçmiş dönemlerde de karşımıza çıkmıştı. Özellikle geçtiğimiz haftalarda Polygon’un yükselişi gündemde yerini almıştı.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!