Bu Haftanın En Popüler Hisseleri | TRILC Haftalardır Listeden Düşmüyor!

Bu Haftanın Popüler Hisseleri
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu hafta BİST 100 endeksi içerisinde yer alan, en çok aranan hisseler Türk İlaç ve Serum, Naturelgaz Sanayi ve Ticaret, Beşiktaş Futbol Yatırımları, Fenerbahçe Futbol oldu.

Türk İlaç ve Serum: Şubat ayının ortasında halka arz edilen şirket Nisan ayına kadar yükseliş içerisindeydi. 2 Nisan’dan sonra yükselişe geçen hisse haftalık süreçte %27 düşüş gösterdi. 73TL ile haftaya başlayan hisse 52TL ile kapanış yapmıştı.

Naturelgaz Sanayi ve Ticaret: 2 Nisan’da aniden yükselişe geçen ve yükselişe geçen hisse haftalık süreçte %46 yükseliş gösterdi. 11.30TL seviyelerinden 16.53TL seviyesine yükselere haftayı kapatmıştı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları: Dalgalı yön seyreden hisse haftalık süreçte %31 değer kazandı. 8.51TL ile haftaya başlayan hisse 11.18TL ile kapatmıştı.

Fenerbahçe Futbol: Haftalık süreçte %11 değer kaybeden hisse listemizin ikinci spor hissesi. Haftaya 37TL seviyelerinde başlayan hisse 33.48TL ile haftayı kapatmıştı.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!